Українське Дунайське пароплавство возитиме зерно з Середнього Дунаю до порту Констанца

Перевезення зерна баржевими караванами з Угорщини до порту Констанца у Румунії почало ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство». Баржеві каравани пароплавства, які прямують у Сербію з українською рудою, на зворотньому шляху почнуть перевозити зернові.

Про це повідомляє генеральний директор УДП Дмитро Москаленко.

«Наразі після вивантаження залізорудної сировини (ЗРС) у Смедерево виконується замивка першого каравану. Після чого він стане під завантаження в угорському порту Чепель. Потім Констанца, Ізмаїл і знову Середній Дунай», — розповіли в УДП.

Лінія поки що працює у пілотному режимі.

Читати по темі: УДП готове значно збільшити обсяги завантаження морських суден у порту Констанци

В УДП розбудовують довгострокову бізнес-модель із перспективою зберегти вантажопотік і після відновлення повноцінної роботи портів Великої Одеси. Саме тому пароплавство знаходить стратегічних партнерів та відпрацьовує моделі роботи на Середньому Дунаї.

«Задача — навіть на довгому плечі забезпечити високу рентабельність та швидке обертання флоту. Для старого УДП робота на Середньому Дунаї з перевезення ЗРС та зернових завершилась банкрутством. Для нового УДП — має стати основою сталого розвитку. Ми жорстко контролюємо витрати палива, запровадили онлайн-моніторинг переміщення суден, якісно покращили систему забезпечення, відмовились від прокладок та брокерів та працюємо напряму з власником вантажу. Тому навіть тривалі та складні рейси для нас є прибутковими», — ідеться у повідомленні.

Із часом завдяки співпраці з IFC планується розв’язати й проблему застарілості тяги. Модернізований самохідний флот отримає сучасні екологічні двигуни (сертифіковані Stage V) із значно меншими витратами палива, що є ключовим для роботи у дальніх рейсах.