Українське Дунайське пароплавство (УДП)

Перевезення вантажів і пасажирів річковим та морським транспортом, перевалка
814

«Українське Дунайське пароплавство» («УДП») — судноплавна компанія, що надає транспортні послуги юридичним та фізичним особам, здійснює перевезення вантажів пасажирів морським та річковим транспортом.

«Українське Дунайське пароплавство» було створено у 1944 р. під назвою «Радянське Дунайське Державне Пароплавство» з місцезнаходженням у м. Ізмаїлі. У 1994 р. перетворено на акціонерне товариство «Українське Дунайське пароплавство».

«Українське Дунайське пароплавство» є однією з найбільших судноплавних компаній в Україні та у Придунайському регіоні.

Основні напрямки діяльності:

✅ Перевезення пасажирів та вантажів морським і річковим транспортом

Пасажирський флот

До складу флоту с входять 4 пасажирські комфортабельні судна – теплоходи «Волга» та «Днiпро», побудовані в 1970 р., а також «Молдавiя» і «Украïна», що побудовані в 1979 р. Круїзні судна «УДП» на європейському ринку річкових круїзів мають класність – «Підвищений середній клас».

Морський флот

До складу морського флоту «Українського Дунайського пароплавства» входять 7 суден дедвейтом від 3300 до 4050 тонн. на 2023 р. у експлуатації перебуває 2 суховантажі типу «Ізмаїл» та одне судно «Десна» для наливних вантажів. Судна можуть здійснювати перевезення різних вантажів у районі Чорного, Азовського, Середземного морів, заходити до портів Дунаю і Дніпра.

Річковий флот

На початок квітня 2023 р. в експлуатації «УДП» було 24 самохідних суден вантажного річкового флоту та приблизно 197 несамохідних.  Зазначені перевезення забезпечуються спеціалізованими понтонами «ТМІ-4» і чотирма понтонами типу «ПДМ-10».

Річковий флот «Українське Дунайське пароплавство» здійснює перевезення:

  • залізорудної сировини;
  • вугілля і коксу;
  • зернових вантажів;
  • металів і різних генеральних вантажів;
  • добрив навалом і в упакуванні;
  • нафтопродуктів 3-го розряду;
  • машин і устаткування;
  • колісної техніки;
  • вантажів у контейнерах;
  • великогабаритних і великовагових вантажів.

Річкові перевезення забезпечуються флотом «УДП» на всій судноплавній дільниці ріки Дунай від портів Усть-Дунайськ (Україна) і Констанца (Румунія) до порту Кельхайм (Німеччина) та в зворотному напрямку. Крім дунайських перевезень, річковий флот «УДП» здійснює перевезення великогабаритних і великовагових вантажів у морському, змішаному сполученні «ріка-море» і з басейну Середземного моря на Каспій.

 Суднобудування та судноремонт

«Ізмаїльська база технічного обслуговування флоту» «УДП»

Здійснює ремонт суднових головних двигунів, допоміжних механізмів, паливної апаратури, суднової автоматики, дефектоскопію суднових технічних засобів (СТЗ) і суднових конструкцій (СК), діагностику суднових технічних засобів (СТЗ), електромонтажні та електрогазозварювальні роботи тощо.

«Кілійський суднобудівельно-судноремонтний завод» «УДП»

Кілійський суднобудівельно-судноремонтний завод (ГВСП «КСБСРЗ») має багаторічний досвід виконання робіт з будівництва та ремонту суден як для вітчизняних, так й іноземних судновласників. Кілійський суднобудівельно-судноремонтний завод має сучасне високомеханізоване виробництво з будівництва корпусів суден, а також усе необхідне обладнання і технічні засоби для проведення ремонтних робіт будь-якої складності, що дозволяє самостійно здійснювати замкнутий технологічний цикл.

✅ Стивідорні послуги та перевалка зернових

«Українське Дунайське пароплавство» з 2022 р. пропонує комплексну логістичну послугу, яка включає в себе перевалку на стивідорному комплексі пароплавства у Кілії, річковий фрахт та перевалку на морське судно борт-борт у порту Констанца (Румунія).

Стивідорний комплекс «УДП» (Кілія) знаходиться у Кілійському порту.

Термінал для перевалки зернових почав працювати у 2022 р.

У 2023 р. проведено модернизацію стивідорного комплексу «УДП» у м. Кілія. Установлено автомобільний розвантажувач, який перекидає автомобіль прямо в приймальний бункер. На терміналі «УДП» працює 2 склади для зберігання зерна, один з яких повністю механізовано.

Для відстою автомобільного транспорту побудовано майданчик площею 6 тис. м². 

«Українське Дунайське пароплавство» розглядає можливість створення ще однієї технологічної лінії для одночасного завантаження двох барж.

Читати за темою: УДП модернізувала перевалку зерна і готує ще один логістичний проєкт

2024 р. — УДП побудовано другу річкову SLG–баржу за рахунок власних коштів Українського Дунайського пароплавства, без залучення бюджетного фінансування.

Читати за темою: УДП побудувало вже другу SLG–баржу, що може перевозити понад 2 тис. т вантажів

«Українське Дунайське пароплавство» готується до запуску баржевих контейнерних караванів на Середній та Верхній Дунай.

Генеральний директор «Українське Дунайське пароплавство» — Москаленко Дмитро Олегович

Державі належать 100 % акцій «УДП» в особі «Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України».

Профіль Фейсбук

Менеджмент

Мокаленко Дмитро Олегович
Москаленко Дмитро Олегович
Генеральний директор

Контакти

Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Пароходна, 28
udp_t@udp.one (Ген. директор)
+380 (4841) 6-72-61 (Заст. ген.директора з питань експлуатації флоту)
+38 (04841) 67-182 (Начальник річкового флоту)
Подивитись на мапі

Діяльність

Логістика