Українське Дунайське пароплавство (УДП)

Перевезення вантажів і пасажирів річковим та морським транспортом
42

«Українське Дунайське пароплавство» (ПрАТ «УДП») — судноплавна компанія, що надає транспортні послуги юридичним та фізичним особам, здійснює перевезення вантажів пасажирів морським та річковим транспортом.

ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» є однією з найбільших судноплавних компаній в Україні та у Придунайському регіоні.

Структура та послуги:

 Пасажирський флот

До складу флоту ПрАТ «УДП» входять 4 пасажирські комфортабельні судна – теплоходи «Волга» та «Днiпро», побудовані в 1970 році, а також «Молдавiя» і «Украïна», що побудовані в 1979 році. Круїзні судна «УДП» на європейському ринку річкових круїзів мають класність – «Підвищений середній клас».

 Морський флот

До складу морського флоту «Українського Дунайського пароплавства» входять 7 суден дедвейтом від 3300 до 4050 тонн. Це шість суховантажів типу «Ізмаїл» та одне судно «Десна» для наливних вантажів. Судна можуть здійснювати перевезення різних вантажів у районі Чорного, Азовського, Середземного морів, заходити до портів Дунаю і Дніпра.

 Річковий флот

На початок квітня 2023 року в експлуатації УДП було 24 самохідних суден вантажного річкового флоту та приблизно 197 несамохідних.  Зазначені перевезення забезпечуються спеціалізованими понтонами «ТМІ-4» і чотирма понтонами типу «ПДМ-10».

Річковий флот ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» здійснює перевезення:

  • залізорудної сировини;
  • вугілля і коксу;
  • зернових вантажів;
  • металів і різних генеральних вантажів;
  • добрив навалом і в упакуванні;
  • нафтопродуктів 3-го розряду;
  • машин і устаткування;
  • колісної техніки;
  • вантажів у контейнерах;
  • великогабаритних і великовагових вантажів.

Річкові перевезення забезпечуються флотом ПрАТ «УДП» на всій судноплавній дільниці ріки Дунай від портів Усть-Дунайськ (Україна) і Констанца (Румунія) до порту Кельхайм (Німеччина) та в зворотному напрямку. Крім дунайських перевезень, річковий флот ПрАТ «УДП» здійснює перевезення великогабаритних і великовагових вантажів у морському, змішаному сполученні «ріка-море» і з басейну Середземного моря на Каспій.

 «Ізмаїльська база технічного обслуговування флоту» ПрАТ «УДП»

Здійснює ремонт суднових головних двигунів, допоміжних механізмів, паливної апаратури, суднової автоматики, дефектоскопію суднових технічних засобів (СТЗ) і суднових конструкцій (СК), діагностику суднових технічних засобів (СТЗ), електромонтажні та електрогазозварювальні роботи тощо.

 «Кілійський суднобудівельно-судноремонтний завод» ПрАТ «УДП»

Кілійський суднобудівельно-судноремонтний завод (ГВСП «КСБСРЗ») має багаторічний досвід виконання робіт з будівництва та ремонту суден як для вітчизняних, так й іноземних судновласників. Кілійський суднобудівельно-судноремонтний завод має сучасне високомеханізоване виробництво з будівництва корпусів суден, а також усе необхідне обладнання і технічні засоби для проведення ремонтних робіт будь-якої складності, що дозволяє самостійно здійснювати замкнутий технологічний цикл.

Державі належать 100 % акцій ПрАТ «УДП» в особі «Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України».

Генеральний директор ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» — Москаленко Дмитро Олегович

Профіль Фейсбук

Менеджмент

Мокаленко Дмитро Олегович
Москаленко Дмитро Олегович
Генеральний директор

Контакти

Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Пароходна, 28
udp_t@udp.one (Ген. директор)
+380 (4841) 6-72-61 (Заст. ген.директора з питань експлуатації флоту)
+38 (04841) 67-182 (Начальник річкового флоту)
Подивитись на мапі

Діяльність

Логістика