Елеватори Прометея зберігатимуть зерно безкоштовно

Група компаній «Прометей» запустила програму лояльності щодо безкоштовного зберігання зернових та олійних на своїх елеваторах. До Програми може підключитися будь-який аграрій і трейдер без обмежень на обсяг зберігання.

Про це повідомила пресслужба ГК «Прометей».

Для пшениці, ячменю та насіння соняшника програма діє по всій мережі елеваторів групи. Термін зберігання зерна за програмою — до 90 днів.

На елеваторах ГК «Прометей»: «Долинський»«Казанківський»«Новополтавський»«Апостолове»«Тік»
«Жовтокам'янка»«Явкино»«Лоцькіно», «Миколаївський»«Снігурівский»«Великолександрівський»
«Володимирівський»«Арцизський»«Кулевчи»«Бобринецький»
«Золочів»«Грушка»«Йосипівський» 
безкоштовне зберігання насіння соняшнику встановлено на строк до 1 квітня 2022 року.

Для кукурудзи програма діє терміном до 60 днів на елеваторах «Лебединський», «Золочів», «Грушка», «Йосипівка» та «Чотирибоки».

Також залежно від обсягів зернових чи олійних, та періоду угоди, елеваторні комплекси ГК «Прометей» надають дисконти на підробіток с/г продукції, якщо її якість не відповідає базисним показникам.

«Прометей», як один із найбільш інноваційних гравців агроринку, прагне постійного впровадження нововведень, які підвищують не тільки економічний потенціал підприємства, а й регіонів своєї присутності. Саме тому Група активно працює над удосконаленням сервісів, щоб кожен с/г виробник отримував продукт/послугу вищої якості та формував свій позитивний досвід взаємодії з нами», — прокоментували у пресслужбі компанії.

Нагадаємо, «Прометей» придбає ще 6 елеваторів.