Еlevatorist.com випустив свою першу друковану карту елеваторів України

Друкована карта елеваторів 2021
Друкована карта елеваторів 2021
Джерело фото: Еlevatorist.com

Еlevatorist.com випустив свою першу друковану Карту елеваторів 2021 року, на якій розмістили 1271 зерносховище України, крім дрібних фермерських елеваторів. У легенді елеватори розміщені в порядку зменшення потужностей зберігання.

«Ідею створення друкованої версії карти подали наші читачі. Спілкуючись із елеваторниками та аграріями, ми розуміємо, що незважаючи на активну діджиталіцазію, багато з них за звичкою використовує блокноти, карти, записники для швидких нотаток. Тому підтримали таку круту ініціативу», — розповіла керівник відділу аналітики та маркетингових досліджень Latifundist Media Альона Дяченко.

Також вона додала, що робота над створенням друкованої версії карти елеваторів велася протягом двох місяців відділом дизайну Latifundist Media. Кожен елеватор вручну наносили та перевіряли точність розташування. І за цей час кілька елеваторів встигли закрити та продати. Оновлювати настінну Карту елеваторів України планують щороку.

Така велика та докладна карта розмірами 1х1,5 м дозволяє наочно оцінити розташування елеваторів по регіонах та їхню концентрацію, відстежити потужності зберігання областей, проаналізувати доцільність інвестування у будівництво нових об'єктів. Візуально онлайн карти такої масштабності не дають.

Це цікавий та якісний презент, який буде корисним для елеватористів, трейдерів, переробників, інвесторів в агробізнес та інших учасників зернового ринку.

Еlevatorist.com выпустил свою первую печатную карту элеваторов Украины
Еlevatorist.com выпустил свою первую печатную карту элеваторов Украины
Еlevatorist.com выпустил свою первую печатную карту элеваторов Украины

Всі деталі та цифри щодо елеваторів можна вивчити в онлайн-версії Карти елеваторів на Elevatorist.com:

  • обсяги зберігання,
  • потужності прийому та відвантаження зерна,
  • адреси розташування,
  • інші контактні та технічні дані щодо кожного елеватора.

Менеджер проекту Карта елеваторів Elevatorist.com Світлана Сазонова розповідає, що працювати над нею розпочала влітку 2016 року. З тих пір Карта зібрала понад 2,8 млн переглядів.

«У чому унікальність саме нашої Карти — адже існує на сьогоднішній день кілька сайтів із подібним контентом? Сміливо можу сказати — у її актуальності! Так, інформація про 1,3 тис. зерносховищ України, які представлені на нашому сайті, не претендує на всеосяжну повноту, це неможливо. Але щодня я веду свої майже «журналістські розслідування», досліджуючи інтернет простір у пошуках свіжої, нової та актуальної інформації та коригую Карту, вношу зміни. Мені подобається, що моя робота аналітична і не рутинна — в елеваторному світі йде постійний рух: змінюються власники і директори елеваторів, зливаються або поділяються компанії, будуються нові елеватори, реконструюються старі, з'являється більш детальна інформація зі статті або інтерв'ю. Дуже тішуся, коли власники елеватора самі заповнюють на сайті спеціальну Форму про свій елеватор. Це спрощує пошуки мені і дає можливість користувачам мати більш повну картину про даний елеватор, з яким вони б потенційно могли працювати», — зазначила Світлана Сазонова.

Додамо, що у 2021 році елеваторні потужності України, за даними Карти елеваторів сайту Elevatorist.com, становлять близько 57,1 млн т млн т одночасного зберігання. Це все елеватори, що діють на даний момент: фермерські, портові, примельничні, для комбікормових заводів та ОЕЗів.

Купити настінну Карту елеваторів можна за посиланням.