Вихід двох інвесторів з проекту концесії Херсонського порту не вплине на його реалізацію — думка

Вихід з проекту концесії ДП «Херсонський морський торгівельний порт» інвесторів Шоти Хаджишвілі та Джемала Інаішвілі не вплине на процес його реалізації.

Такою думкою в інтерв'ю виданню «Порти України» поділився співвласник Risoil Олександр Мінов.

«Це їхнє бізнес-рішення і жодної політики тут немає. Вони вийшли як особистості, не більше. Як і було спочатку, у проекті беруть участь Risoil та Georgian Industrial Group. Щодо часток, у ЗМІ публікувалася різна інформація, гадаю, важливо розставити крапки над «і» — це 50% на 50%. Разом із Давидом Бежуашвілі ми сподіваємося створити сучасне та ефективне підприємство, тобто зробити те, що добре вміємо», — зазначив Мінов.

За його словами, проблемою в Херсонському порту залишається робота на якірних стоянках в акваторії порту, яка є повністю незаконною.

«Бачимо, що міністерство намагається із цим щось робити. Думаю, зі свого боку прискоримо цей процес за рахунок надання клієнтам недорогої та якісної послуги. У цьому випадку потреби звертатися до терміналів, які працюють непрозоро, просто не буде. Усі, крім них, виграють від нашої роботи у порту», ​​— каже Мінов.

Нагадаємо, у серпні бізнесмен Шота Хаджишвілі заявив про вихід із проекту концесії ДП «Херсонський морський торговельний порт». Своє рішення він пояснив непрозорими умовами роботи у порту. На початку листопада про рішення вийти з проекту концесії порту заявив ще один інвестор Джемал — Інаішвілі. Основною причиною він назвав затягування процесу передачі порту концесіонеру Міністерством інфраструктури України (МІУ) та Адміністрацією морських портів України (АМПУ).