У Білій Церкві незабаром розпочне роботу новий великий елеватор

ТОВ «Волиця-Агро» запускає у роботу новий елеваторний комплекс у м. Біла Церква Київської області. Проектна потужність одноразового зберігання зерносховища складає 60 тис. т.

Про це Elevatorist.com повідомив директор підприємства Андрій Рубашка.

Елеватор прийматиме як власне зерно, так і сторонніх поклажодавців.

«Ми запланували перевалити 120 тис. т, тобто зробити два обороти, з них лише 50 тис. т — це обсяг власного зерна. Решту прийматимемо від поклажодавців», — поділився планами Андрій Рубашка. «У нас уже сформована ціна на послугу сушіння зерна — це 80 грн за зняття 1 тонно-відсотка і ми готові працювати з клієнтами».

За словами керівника, хоча в регіоні і розташовано ще кілька великих зерносховищ, елеватор ТОВ «Волиця-Агро» має низку незаперечних переваг. Перше — у вдалому розташуванні, а саме у безпосередній близькості до залізничної станції Роток.

«Наші залізничні колії дозволяють сформувати маршрут, а наявність власного локомотива з правом виїзду на станцію дає вільний і швидкий доступ до залізниці», — констатує директор ТОВ «Волиця-Агро».

Елеватор Волиця-Агро
Елеватор Волиця-Агро
Елеватор Волиця-Агро

Другою перевагою свого зерносховища він називає швидкість приймання зерна.

«Ми маємо нагоду приймати до 8 тис. т кукурудзи за добу. Також є можливість одночасного приймання двох культур. Швидкість та мобільність — це саме те, що потрібно фермеру. Наша компанія з 2018 року перебувала в позиції поклажодавця, тому до будівництва елеватора ми підійшли вже з урахуванням усіх вимог потенційних клієнтів», — каже Андрій Рубашка.

Новий елеватор укомплектований як українським, так і зарубіжним обладнанням. Зокрема, там встановлені силоси та транспортне обладнання виробництва «Варіант Агро Буд», нині це об'єднана компанія KMZ Industries.

Сушіння зерна на елеваторі здійснюватиметься на зерносушарці виробництва німецької компанії Bühler GmbH загальною потужністю 2 тис. т на добу при вологості 25%. Очищення зерна проводитиметься з використанням машини попереднього очищення RUBERG RUV 400 виробництва німецької компанії Gebr. Ruberg GmbH & Co. KG проби зерна відбираються автоматичними пробовідбірниками компанії Borghi SP (Італія).

На елеваторі ТОВ «Волиця-Агро» також встановлені авторозвантажувач українського виробництва «Елеваторпромсервіс», ваги компанії «Техноваги».

Елеватор Волиця-Агро
Автомобілерозвантажувач на елеваторі Волица-Агро
Автомобілерозвантажувач «Елеваторпромсервіс» на елеваторі Волица-Агро