Експерт розповіла які перевезення зерна в поточному сезоні більш вигідні

Хороший урожай зерна в 2021 році змінив тенденції на логістичному ринку. У новому сезоні відправка вантажів залізницею більш вигідна, ніж автотранспортом, навіть незважаючи на зростання тарифів.

Таку думку висловила керівник логістичного напряму компанії «Прометей» Євгенія Федорук у матеріалі «ГК Прометей: Основний тренд зерновий логістики цього сезону — гнучке планування і оперативність» на Elevatorist.com.

За словами Євгенії Федорук, різке підвищення залізничних тарифів кілька приголомшило учасників ринку. Однак зі змінами вони впоралися, оскільки і автоперевізники в цьому сезоні підняли тарифи, дивлячись на загальну ситуацію на ринку логістики.

«У цьому році прибирання запізнилася практично на 20 днів, і вийшло так, що дозрівання культур відбулося практично одночасно по всіх регіонах — дефіцит автотранспорту виник досить серйозний. І, природно, були завищені ставки, адже попит породжує пропозицію. Ставки, можна сказати, рекордні, вони виросли в 1,5-2 рази», — зазначила фахівець.

У минулому році компанія відправляла вантажі з власними експедиторами, в поточному — вирішила наймати сторонніх фахівців. У новому сезоні ГК «Прометей» зробив ставку на гнучке планування і оперативність прийняття рішень.

«У минулому сезоні наша стратегія була наступна: ми, користуючись профіцитом вагонів, брали їх у власників на хороших умовах і самостійно експедували. У цьому ж році, з огляду на підвищений попит на відвантаження залізницею, прийняли рішення про роботу зі сторонніми експедиторами. Коли потрібно організувати оперативне вивантаження в порт — без експедиторів тут не обійтися. Возимо зерно як у приватних вагонах, таки і у вагонах ЦТЛ. І якщо час лімітовано, потрібне швидке розвантаження, то з ЦТЛ працювати виходить швидше», — пояснила Євгенія Федорук.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» перевезла рекордну кількість зерна у вересні.