В Україні виросте обсяг вантажоперевезень залізницею через контроль ГВК на дорогах — думка

Закон про ГВК на дорогах сприятиме збільшенню перевезень вантажів залізницею. Можливий приріст перевезень складе 10-20%.

Такою думкою поділився заступник директора Департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов в інтерв'ю для Інтерфакс-Україна.

«Сподіваємося, що вантажі почнуть повертатися на залізницю. Коли держава буде жорстко контролювати ГВК і прикриє чорний ринок автоперевезень, коли в електронному вигляді з'явиться ТТН і через рік-два всі перевезення будуть «засвічені», автоперевізники будуть змушені платити податки — ми побачимо зростання обсягів перевезень залізничним транспортом», — зазначив Ткачов.

На його думку, автотранспорт повинен працювати на плечі транспортування 200-250 км, вивозити зерно з поля на елеватор або в порти. Вантажі з відстанню транспортування більше 250-300 км повинна забирати залізниця.

«На сьогодні річковим транспортом переправляється за рік близько 12 млн т вантажів, з яких зернові вантажі приблизно 4,5 млн т. Залізницею транспортується в цілому більше 300 млн т, в тому числі в 40 млн т зернових вантажів. Тобто «Укрзалізниця» транспортує набагато більше вантажів, ніж річка. Тому, головний наш конкурент — це автотранспорт. Протягом останніх чотирьох років дійсно спостерігається відтік вантажів на автомобільний транспорт», — розповів Ткачов.

Також він зазначив, що зростання агровиробництва в Україні призведе до нарощування перевезення залізницею зернових вантажів. В «Укрзалізниці» планують збільшити перевезення зернових до 50 млн т на рік найближчим часом.