На Вінниччині урочисто відкриють елеватор на 40 тисяч тонн

Летичів Агро відкриє новий елеватор на Вінниччині
Летичів Агро відкриє новий елеватор на Вінниччині

12 жовтня в місті Бар Вінницької області пройде урочисте відкриття маршрутного елеватора «Летичів Агро» . На захід запрошують аграріїв і колег-зерновиків.

Програма відкриття буде включати:

  • для елеватористів — панельна дискусія на тему Ефективного управління елеватором, кращих практик проактивного обслуговування обладнання, стабілізації процесів та ефективного будівництва елеваторів;
  • для аграріїв — спілкування з представниками компаній, які продають насіння, ЗЗР та добрива, презентація новинок у сфері точного землеробства і технологій, що дозволяють ефективно використовувати свої ресурси. Панельна дискусія на тему Фермерське господарство у смартфоні.
  • для всіх — екскурсія по елеватору та товарно-молочну ферму.

Як розповів керуючий партнер групи компаній MVA Group Костянтин Півень, на заході будуть широкі можливості для спілкування аграріїв і фахівців елеваторної сфери. Будуть запрошені високопоставлені гості району та області.

Початок о 10:00 за адресою м Бар, вул. Цукрова, 32-В (територія колишнього цукрового заводу).

Під час заходу буде організовано трансфер для бажаючих відвідати тваринницьку ферму МВА Груп в с. Громадське і яблучного саду в с. Галузинці.

Для реєстрації участі в заході прохання звертатися за телефоном: +38 096 113 30 33 (комерційний відділ).

Для довідки: елеватор «Летичів Агро» (MVA Бар) вже ввели в експлуатацію і почали приймання як власного зерна, так і поклажодавців. Після запуску на підприємстві вже прийняли майже 10 тис. т зерна, в т.ч. пшеницю, ріпак і соняшник. У найближчі дні почнеться активний прийом кукурудзи нового врожаю.

Транспортне обладнання і силоси для зерносховища поставила канадська компанія Ag Growth International (AGI). Також на підприємстві встановлені оперативні силоси виробництва KMZ Industries.