Практично всі показники якості пшениці по ДСТУ відрізняються від торішніх — УкрТрансАгро

У 2021 року погодні умови сильно вплинули на якість пшениці. У цьому сезоні з окремих господарств надходила пшениця з підвищеним вмістом вологи, в той час як в попередні роки вологість пшениці завжди була в нормі.

Про це повідомляє пресслужба компанії «УкрТрансАгро», що оперує в Маріупольському морському порту.

«Кожен зерновий сезон має свої особливості, які пов'язані з якістю продукції, що надходить на термінал. Що стосується пшениці врожаю 2021 року, то можна брати практично кожен показник пшениці по ДСТУ і він буде відрізнятися від показників попереднього сезону», — зазначила заступник операційного директора «УкрТрансАгро» за якістю Тетяна Світлична.

Через рясні дощі і підвищену вологість, в Приазов'ї не вийшло вчасно зібрати пшеницю і зерно, перебуваючи ще в полі, початок проростати, погіршилася якість пшениці, що спричинило за собою погіршення показника «число падіння». За ДСТУ пророслого зерна в продовольчій пшениці допускається до 3%, з число падіння не нижче 180 с. Однак в пшениці врожаю 2021 року даний показник може становити 1,5%, а число падіння відповідати пшениці 4 класу, нижче 180 с, (прихована форма проростання.) Крім того зустрічається пшениця з великою кількістю пророслого зерна від 15,0% до 60, 0% — це некласна пшениця, число падіння — 60 с.

«Також в кожному сезоні зустрічається сміттєве насіння. Але в цьому році його набагато більше. Оскільки пшениця збиралася з полів дуже довго, то бур'яни вкрили пшеницю і при збиранні потрапили в зерно. Основними захворювання зерна є сажка, ріжки, фузаріоз. Зокрема в попередні роки ріжки в Приазовському регіоні не зустрічалася. В цьому періоді сажки невелика кількість, з загальної кількості зерновозів, що надходили, було повернуто не більше 10 машин», — йдеться у повідомленні.

У компанії відзначили, що в цьому році в кожній партії необхідно перевіряти число падіння. На даний показник можуть впливати погодні умови, температура закладки, температура зберігання і інші фактори. Процес дозрівання зерна триває від 1 до 2 місяців, отже процеси в зерні тривають. І оскільки на етапі дозрівання відбуваються зміни в зернівці зерна, то для точного визначення змін якості необхідно піддавати зерно біохімічному дослідженню.

Цього року показник білка в зерні найвищий за п'ять років. Пшениці з білком 10,5% і нижче відповідної 4 класу практично немає, в пшениці 2 класу цей показник в середньому по партії склав 13,5%, білок відповідає 1 класу, але так як інші показники не входять в параметри 1 класу, то по ДСТУ зерно перекладається в клас нижче.

Читайте по темі: Фузариоз пшениці: Як відрізнити хворі зерна від рожевозабарвлених і знебарвлених.

Відзначимо, що з початку поточного маркетингового року термінал «УкрТрансАгро» обробив 156 тис. т агропродукції, в тому числі 146 тис. т пшениці і 10 тис. т гороху. Агропродукція завозилася з Донецької, Луганської, Запорізької областей. При цьому співвідношення продовольчої і фуражної пшениці в цьому році становить близько 70/30 відповідно, коли в минулому сезоні було 80/20.