Дружба СГПП

Рослинництво, тваринництво
30

СГПП «Дружба» — сільськогосподарське приватне підприємство у Волинській обл.

Засновник СГПП «Дружба» — Здрилюк Богдан Володимирович у 1997 р. першим в Україні здійснив розпаювання землі та майна КСП «Дружба», на базі якого почало розвиватися агропромислове підприємство СГПП «Дружба».

Основні напрямки діяльності:

Рослинництво

В обробці сільськогосподарського підприємства «Дружба» — понад 3600 га у Луцькому та Горохівському р-нах Волинської обл.

Профільні культури: пшениця, ячмінь, овес, кукурудза, соя, ріпак, цукровий буряк, горох, гречка.

СГПП «Дружба» забезпечує технологічність роботи за рахунок оновлення машинно-тракторного парку, у структурі якого ключове місце займають трактори та зернозбиральні комбайни провідних виробників: John Deere, Claas, Fendt, Amazone тощо. При проведенні польових робіт використовується система навігації та паралельного водіння «Green Star», яка дозволяє підвищити якість і точність обробітку ґрунтів.

Компанія «Дружба» здійснює оптовий продаж зернових, олійних та технічних культур.

Тваринництво

Тваринницький напрям діяльності сільськогосподарського підприємства «Дружба» представлений молочно-м'ясним скотарством, яке розвивається на комп'ютеризованих фермах, утримуючи загальне поголів'я – 1750 голів ВРХ.

За допомогою використання програми управління стадом Uniform Agri, середньорічний надій молочного стада, яке становить 800 голів, досягає показників понад 8000 літрів молока на корову.

Зберігання

На території СГПП «Дружба» працює елеватор «Дружба» (Воютин) із зерно-сушильним комплексом для підготовки насіння та продовольчого зерна до посівних та товарних кондицій.

Елеватор «Дружба» в жовтні 2021 р. побудував 2 сучасні силоси. Загальна місткість зберігання елеватора — біля 20 тис. т.

Елеватор «Дружба» надає послуги в очистці, переробці, протруюванні та сушці зерна і насіння.

За даними аналітичної системи Youcontrol, основний бенефіціар та керівник СГПП «Дружба» — Здрилюк Валентина Степанівна.

Контакти

Волинська область, Луцький район, с. Воютин, вул. Шкільна, буд. 1Б
office@sgppdruzhba.com.ua (Приймальня)
v.director@sgppdruzhba.com.ua (Виконавчий директор)
+38 (033) 279-75-69
+38 (067) 361-84-94
Подивитись на мапі

Діяльність

Лінійні елеваториЗаготівля, обробка та зберігання