Дзвін Приватне агропромислове підприємство

Рослиництво, твариництво, видобування та обробка каменю
279

Приватне агропромислове підприємство «Дзвін» — одна й з найпотужніших та передових агрофірм на Тернопільщини.

Підприємство «Дзвін» створене на базі колишнього ААГ «Правда» у 1995 році. ПАП «Дзвін» засноване у 2000 році.

Центральна садиба ПАП «Дзвін» розміщена в селі Звиняч Чортківського району Тернопільської області. Вона знаходиться на відстані 50 км від м. Тернопіль і на відстані 21 км від районного центра м. Чортків.

Господарство обробляє землі та функціонує в Чортківському і Борщівському районах Тернопільської області.

Основні напрямки діяльністі:

Рослинництво

Земельний банк підприємства становить 10 тис. га. Орендує землі у селах Звинячі, Скоморошому, Косові, Ридодубах, Білому Потоці, Семиківцях, Білобожниці, Білій, Лосячі, Бурштині, Гуштині, Бурдяківцях та інш.

Профільні культури: зернові, зернобобові та кормові культури, цукровий буряк.

Тваринництво

ПАП «Дзвін» активно розвиває молочне скотарство та свинарство. Тваринницька ферма села Звиняч є фермою із закінченим циклом виробництва, тобто повним оборотом стада.

Виробництво

Господарство веде виробництво цегли. Займається видобуванням та обробкою каменю-пісковику на власному заводі у с. Косові.

Зберігання

На кожному відділку Приватного агропромислового підприємства «Дзвін» забезпечено і токове обладнання, і зберігання, тому все, що виробляється, господарство зберегає в себе.

ПАП «Дзвін» має зерносушильний комплекс, де сушарки працюють на дровах та ще дві американських газових сушарки (Sukap,) з добовою потужністю 250 т/добу.

«Білобожницький елеватор» «Дзвін»

Щоб мати можливість безпосередньо відправляти зерно в порт, у 2017 р. розроблено проєкт будівництва власного елеваторного комплексу біля залізниці.

У 2021 році у с. Білобожниці почалося зведення «з нуля» потужного елеватору на 140 тис. т. зерна із залізничною платформою та станцією автомобільної вигрузки на два проїзди.

За даними аналітичної системи Youcontrol, власник, засновник та директор Приватного агропромислового підприємства «Дзвін» — Градовий Василь Степанович.

Профіль на Фейсбук

Менеджмент

Градовий Василь Степанович
Градовий Василь Степанович
Засновник та директор

Контакти

Тернопільська область, Чортківський район, с. Звиняч,
+38 (0355) 25-24-69
+38 (067) 124-48-02
dzvin.chortkiv20@gmail.com
Подивитись на мапі

Діяльність

Заготівля, обробка та зберігання