Дзвін Приватне агропромислове підприємство

Рослиництво, твариництво, видобування та обробка каменю
717

Приватне агропромислове підприємство «Дзвін» — одна й з найпотужніших агрофірм на Тернопільщини.

Підприємство «Дзвін» створене на базі колишнього ААГ «Правда» у 1995 р. ПАП «Дзвін» засноване у 2000 р.

Центральна садиба ПАП «Дзвін» розміщена в селі Звиняч Чортківського р-ну Тернопільської обл. Вона знаходиться на відстані 50 км від м. Тернопіль і на відстані 21 км від районного центра м. Чортків.

Господарство «Дзвін» обробляє землі в Чортківському і Борщівському районах Тернопільської обл.

Основні напрямки діяльністі:

Рослинництво

Земельний банк ПАП «Дзвін» становить 10 тис. га. Орендує землі у селах Звинячі, Скоморошому, Косові, Ридодубах, Білому Потоці, Семиківцях, Білобожниці, Білій, Лосячі, Бурштині, Гуштині, Бурдяківцях та інш.

Профільні культури: зернові, зернобобові та кормові культури, цукровий буряк.

Компанія у 2021 р. побудувала власну станцію технічного обслуговування, де здійснює ремонт автомобілів, в тому числі вантажних, як ПАП «Дзвін», так і пересічних клієнтів.

Тваринництво

ПАП «Дзвін» активно розвиває молочне скотарство та свинарство.

Тваринницька молочно-товарна ферма у с. Звиняч є фермою із закінченим циклом виробництва, тобто повним оборотом стада. На 2023 р. загальне поголів’я ПАП «Дзвін» складає 740 голів ВРХ української чорнорябої і голштинської порід, у т. ч. 270 дійних корів. Щоденно 7300-7400 л молока при середній жирності 3,7 відправляється на переробку до молокозаводу. 

Виробництво

Господарство «Дзвін» веде виробництво цегли. Займається видобуванням та обробкою каменю-пісковику, має дві локації об‘єктів:

  • завод по виготовленню виробів із каменю пісковику у с. Косів,
  • родовище пісковику в урочищі «Перейма».

Зберігання

На кожному відділку Приватного агропромислового підприємства «Дзвін» забезпечено і токове обладнання, і зберігання, тому все, що виробляється, господарство зберегає в себе.

«Дзвін» має зерносушильний комплекс, де сушарки працюють на дровах та ще 2 американських газових сушарки (Sukap,) з добовою потужністю 250 т/добу.

«Білобожницький елеватор» «Дзвін»

Щоб мати можливість безпосередньо відправляти зерно в порт, у 2017 р. ПАП «Дзвін» розроблено проєкт будівництва власного елеваторного комплексу біля залізниці.

У 2021 р. у с. Білобожниці почалося зведення сучасного «Білобожницького елеватору». 

«Білобожницький елеватор» почав роботу у 2022 р. Загальна потужність складає 48 тис. т одночасного зберігання у підлогових складах та метелевих силосах.

«Білобожницький елеватор» має пункт автомобільної вигрузки, пункти залізничного та авто- відвантаження, 2 залізничні колії, блок зерноочищеня та зерносушарку STRAHL11000.

За даними аналітичної системи Youcontrol, власник, засновник та директор Приватного агропромислового підприємства «Дзвін» — Градовий Василь Степанович.

Профіль Фейсбук

Менеджмент

Василь Градовий
Градовий Василь Степанович
Засновник та директор

Контакти

Тернопільська область, Чортківський район, с. Звиняч,
+38 (0355) 25-24-69
+38 (067) 124-48-02
+38 (067) 350-45-49 (Елеватор)
dzvin.chortkiv20@gmail.com
elevatordzvin@gmail.com (Елеватор)
Подивитись на мапі

Діяльність

Заготівля, обробка та зберігання