Агрофірма П'ятихатська

Вирощування зернових та олійних культур, переробка, тваринництво
2402

«Агрофірма П'ятихатська» — група компаній у Кіровоградській області, яка займається вирощуванням сільськогосподарської продукції, тваринництвом та переробкою власної сировини.

Група створена у 2006 році на базі Сільськогосподарського Виробничого Кооперативу «П'ятихатський» із земельним банком у 5,8 тис. га, та входить до сотні найкращих аграрних підприємств України.

Центральний офіс групи знаходиться у с. Володимирівка Олександрійського (колишнього Петровського) району.

Основні напрямки діяльності:

✅ Рослинництво

Земельний банк «Агрофірма П'ятихатська» на кінець 2021 року налічує 20 тис. га

Профільні культури: пшениця, ячмінь, кукурудза, соняшник, ріпак, гречка.

У господарствах використовується виключно імпортна сільгосптехніка від американських компаній John Deere та New Holland, та німецької фірми Claas. Автопарк складається із 8 комбайнів, 41 трактора, понад 30 вантажних автомобілів.

✅ Тваринництво

«Агрофірма П'ятихатська» активно розвиває молочний напрямок тваринництва, розводить свиней, займається птахівництвом та вівчарством.

У середньому в господарстві є 1100 голів великої рогатої худоби, по 500 голів свиней та овець, та 5000 — птиці (кури, гуси, качки). Також на фермі вирощуюють 25 коней.

Переробка

Група має власний макаронний цех та млин, пекарню, цех з випуску м'ясних напівфабрикатів, займається виробництвом олії на власних потужностях. Є збудований завод із переробки соломи на пелети.

✅ Виготовлення виробів із бетону

Компанія «Вектор Актив» — це цех із виробництва бетонних виробів. Вона виготовляє стінові блоки та інші вироби, у тому числі тротуарну плитку. Плитку використовують як для потреб господарства, так реалізовують населенню.

✅ Зберігання

Елеватор «АФ П'ятихатська» знаходиться у с. Козацьке (колишнє Петрівське) Кіровоградської області.

Першу чергу будівництва елеватора завершили у 2018 році. Її потужність становила 15 тис. т у 5 металевих силосах. Другу чергу елеватора на 15 тис. т здали в експлуатацію 2020 року.

Елеватор «АФ П'ятихатська» є високотехнологічним комплексом, оснащеним автоматизованим енергоощадним обладнанням з автоматичним регулюванням вологості та температури.

На елеваторі є власна лабораторія з сучасним обладнанням для перевірки якості зерна.


Компанія групи «Агро-Інгулець» фінансує Футбольний клуб «Інгулець».

# За даними ааналітичної системи Yucontrol, генеральний директор і основний бенефеціар — Поворознюк Олександр Григорович.

Менеджмент

Поворознюк Олександр Григорович
Поворознюк Олександр Григорович
Власник та генеральний директор групи компаній

Контакти

Кіровоградська область, Олександрійський район, с. Володимирівка, вул. Центральна, буд. 11
Подивитись на мапі

Діяльність

Лінійні елеваториПереробкаТрейдингЗаготівля, обробка та зберігання