БАЙС (Уманьпиво)

Вирощування зернових, тваринництво, торгівля, переробка, зберігання, виробництво пива
1113

Група компаній «БАЙС» — сімейне підприємство замкнутого циклу, що працює з 1995 р. в Черкаській обл.

«Комерційно-Виробнича фірма «БАЙС» — перше підприємство групи, взяло назву від скорочення — «БАтько Й Сини», на честь засновника компанії та його чотирьох синів.

Компанії групи «БАЙС» працюють в агропромисловій сфері, харчовій промисловості, у сфері нерухомості.

До групи «БАЙС» входять:

  • «Агрофірма Легедзене»;
  • «Агрофірма Джулинка»;
  • «Добро-Агро»;
  • «Агрофірма Ліга»;
  • «Агро Посівна компанія»;
  • «Агро-партнери» тощо.

Основні напрямки діяльності:

Рослинництво

Сільськогосподарське підприємство «Байс-Агро» засноване в 1999 р. 

У 1999 р. сім'я почала займатися аграрним виробництвом, а через рік зареєстрували сільськогосподарське підприємство «Байс-Агро». Починали з 3 500 га в с. Бабанка Уманського р-ну.

Загальний земельний банк — понад 14 000 га. Основний зембанк на Черкащині, також є землі в Кіровоградській обл. і одна агрофірма на Вінниччині.

Група «БАЙС» планує розвивати земельний банк, на найближчий період довести його до 25 тис. га. 

Профільні культури: пшениця, пивоварний ячмінь, соняшник, кукурудза, соя. Також вирощуються кормові культури для тваринництва.

«Байс-Агро» вирощує ячмінь для власного пивоварного заводу «Уманьпиво». Компанія експериментує із сортами ячменю, а технологи обирають найбільш підходящий для пивоваріння пивоварний ячмінь. Площа під пивоварний ячмінь займає 1500-1700 га, у 2024 р. посіяно майже 2 400 га.

✅ Тваринництво

По всіх 4 агрофірмах група «БАЙС» загалом мала близько 2200 голів ВРХ, з яких 900 голів — корови.

На 2024 р. у господарствах групи налічувалось 1200 голів ВРХ, з яких 350 дійні.

Пивоварний завод «Уманьпиво»

Виробляє пиво під торговими марками «Уманьпиво», «Waissburg», «Софіївське». Крім цього, пивоварня випускає лимонад, сидр та квас.

Пивоварню в Умані заснували ще 1878 року місцеві купці Френкель, Бергельсон, Рутчайхер і Еттінгер. Під час Великої Вітчизняної війни підприємство було повністю зруйноване внаслідок бомбардування. У 1950 р. почалося відродження пивоварні. У 1978-1997 рр. Уманська пивоварня виробляла 830 тис. дал пива, 390 тис. дал безалкогольних напоїв, а також 2160 т солоду.

У 1998 році пивоварню було приватизовано. Перший етап реконструкції «Уманьпиво» ​​відбувся 1998 року, 2004 року — другий етап реконструкції. З 2001 р. на «Уманьпиво» почали розливати пиво по кегах. Для цього було побудовано новий цех та встановлено автоматичну лінію. Усе обладнання на пивоварному заводі поставлено з Німеччини, дещо — з Данії та Нідерландів.

За останні кілька років підприємство успішно налагодило експорт у понад 10 країн світу.

Виробництво хліба та хлібобулочних виробів

«Уманський хлібозавод», з 2016 року — хлібокомбінат «Умань Хліб Трейд», є частиною групи «БАЙС». Хлібзавод постійно оновлює обладнання, розширює торгові точки та асортимент продукції.

Переробка

Група компаній «БАЙС» має власний комбікормовий завод.

Нерухомість та будівництво

Зерноторгівля та зберігання

Один із важливих напрямків групи — зберігання та продаж зерна на внутрішньому та зовнішньому ринках. Цим займається «Уманська зернова компанія».

Елеватор «Байс-Агро» (Уманська зернова компанія) знаходиться в м. Умані Черкаської області.

У 2018 р. Група почала будівництво першої черги елеватора «Байс-Агро» —  4 силоси по 5 тис. т зберігання зернових від компанії «Варіант АгроБуд».

У 2020 р. завершено другу чергу будівництво елеватора — 3 силоси від компанії Лубнимаш, потужністю 26 тис. т одночасного зберігання.

Зерносушарка елеваторного комплексу «Уманська зернова компанія» працює на альтернативних видах палива — відходах соняшнику та трісці.

У 2024 р. «Байс-Агро» почала розбудову елеватора, розраховуючи додати ще 3 силоси на 28 тис. т. На елеваторі з додатковими ємностями планується приймати також давальницьке зерно.

Читати за темою: Елеватор Уманьпива збільшить потужності зберігання і почне приймати давальницьке зерно

#  За даними аналітичної системи Youcontrol, бенефіціаром та засновником компанії «КВФ «БАЙС» є Кисіль Анатолій Іванович, співвласники групи компанії «БАЙС» (Уманьпиво)  — його дружина, Кисіль Ірина Петрівна, та четверо синів: Ігор Анатолійович, Євген Анатолійович, Андрій Анатолійович і Віталій Анатолійович.

Профіль Фейсбук 

Менеджмент

Кисіль Анатолій Іванович
Кисіль Анатолій Іванович
Засновник, співвласник та генеральний директор групи компаній

Контакти

Черкаська область, м. Умань, вул. Успенська, буд. 29
+38 (096) 029-29-29
info@umanpivo.ua
umanpivo@meta.ua
Подивитись на мапі

Діяльність

Лінійні елеваториПереробкаБудівництвоЗаготівля, обробка та зберігання