БАЙС (Уманьпиво)
Група компаній «БАЙС» — сімейне підприємство замкнутого циклу, що працює з 1995 року в Черкаській області.
«Комерційно-Виробнича фірма «БАЙС» — перше підприємство групи, взяло назву від скорочення — «БАтько Й Сини», на честь засновника компанії та його чотирьох синів.
Компанії групи працюють в агропромисловій сфері, харчовій промисловості, у сфері нерухомості.
Основні напрямки діяльності:
✅ Рослинництво
Сільськогосподарське підприємство «Байс-Агро» засноване в 1999 році. У 1999 році сім'я почала займатися аграрним виробництвом, а через рік зареєстрували сільськогосподарське підприємство «Байс-Агро». Починали з 3,5 тис. га в с. Бабанка Уманського району.
Також до групи входять компанії «Агрофірма Легедзене», «Агрофірма Джулинка», «Добро-Агро», «Агрофірма Ліга», ТОВ «Агро Посівна компанія», ТОВ «Агро-партнери» тощо.
Загальний земельний банк — понад 14 тис. га в Черкаській та Кіровоградській областях.
Профільні культури: пшениця, пивоварний ячмінь, соняшник, кукурудза, соя. Також вирощуються кормові культури для тваринництва.
«Байс-Агро» вирощує ячмінь для власного пивоварного заводу «Уманьпиво». Компанія експериментує із сортами ячменю, а технологи обирають найбільш підходящий для пивоваріння пивоварний ячмінь. Площа під пивоварний ячмінь займає 1500-1700 га.
✅ Тваринництво
По всіх чотирьох агрофірмах група «БАЙС» загалом має близько 2200 голів великої рогатої худоби, з яких 900 голів — корови.
✅ Пивоварний завод «Уманьпиво»
Виробляє пиво під торговими марками «Уманьпиво», «Waissburg», «Софіївське». Крім цього, пивоварня випускає лимонад, сидр та квас.
Пивоварню в Умані заснували ще 1878 року місцеві купці Френкель, Бергельсон, Рутчайхер і Еттінгер. Під час Великої Вітчизняної війни підприємство було повністю зруйноване внаслідок бомбардування. У 1950 р. почалося відродження пивоварні. У 1978-1997 рр. Уманська пивоварня виробляла 830 тис. дал пива, 390 тис. дал безалкогольних напоїв, а також 2160 т солоду.
У 1998 році пивоварню було приватизовано. Перший етап реконструкції «Уманьпиво» відбувся 1998 року, 2004 року — другий етап реконструкції. З 2001 р. на «Уманьпиво» почали розливати пиво по кегах. Для цього було побудовано новий цех та встановлено автоматичну лінію. Усе обладнання на пивоварному заводі поставлено з Німеччини, дещо — з Данії та Нідерландів.
За останні кілька років підприємство успішно налагодило експорт у понад 10 країн світу.
✅ Виробництво хліба та хлібобулочних виробів
«Уманський хлібозавод», з 2016 року — хлібокомбінат «Умань Хліб Трейд», є частиною групи «БАЙС». Хлібзавод постійно оновлює обладнання, розширює торгові точки та асортимент продукції.
✅ Переробка
Група компаній «БАЙС» має власний комбікормовий завод.
✅ Нерухомість та будівництво
✅ Зерноторгівля та зберігання
Один із важливих напрямків групи — зберігання та продаж зерна на внутрішньому та зовнішньому ринках. Цим займається «Уманська зернова компанія».
Елеватор «Байс-Агро» (Уманська зернова компанія) знаходиться в м. Умані Черкаської області.
У 2018 році Група почала будівництво першої черги елеватора — 4 силоси по 5 тис. т зберігання зернових від компанії «Варіант АгроБуд».
У 2020 році завершено другу чергу будівництво елеватора — 3 силоси від компанії Лубнимаш, потужністю 26 тис. т одночасного зберігання.
Зерносушарка елеваторного комплексу «Уманська зернова компанія» працює на альтернативних видах палива — відходах соняшнику та трісці.
# За даними аналітичної системи Youcontrol, бенефіціаром та засновником компанії «КВФ «БАЙС» є Кисіль Анатолій Іванович, співвласники групи компанії «БАЙС» (Уманьпиво) — його дружина, Кисіль Ірина Петрівна, та четверо синів: Ігор Анатолійович, Євген Анатолійович, Андрій Анатолійович і Віталій Анатолійович.
Профіль Фейсбук
Менеджмент
Контакти
umanpivo@meta.ua