SIBCORE

Зернотрейдинг, логістика, зберігання зернових та олійних культур
4406

Група компаній SIBCORE займає одне з лідируючих місць серед експортерів зернових та олійних культур, а також продуктів їхньої переробки.

Група SIBCORE веде торгівлю сільськогосподарською продукцією, а також надає послуги з логістики та зберігання зернових та олійних культур. 

Основні напрямки діяльності:

✅ Торгівля сільськогосподарською продукцією

«СІБКОР Торгівельна компанія» заснована у 2015 році.  ТОВ «СІБКОР Торгівельна компанія» працює на ринку оптової торгівлі зерновими та подальшому експорті зернових та олійних культур.

Логістика

«СІБКОР Логістична компанія». Доставка продукції залізницею за вигідними тарифами.

Зберігання

Надання послуг зберігання та перевалки зернових та олійних культур на власних зерносховищах. Компанія оперує елеваторами у Полтавській, Харківській та Чернігівській областях.

«Аграрна Елеваторна Компанія»

SIBCORE має в своєму розпорядженні елеваторний комплекс у Миргороді Полтавської області, потужністю 50 тис. т.

Перша черга зерносховища «Аграрна Елеваторна Компанія» — на 30 тис. т підлогового зберігання, почала роботу в 2018 році.

У 2020 році введено в експлуатацію другу чергу — два металеві силоси поставила компанія ЛУБНИМАШ. Приймання та обробка продукції на елеваторі, а також лабораторний аналіз якісних показників проводиться на сучасному обладнанні.

«Аграрна Елеваторна Компанія» оперативно здійснює відвантаження великих партій продукції на залізничний транспорт.

«Грейн Термінал ЛТД»

Елеватор «Грейн Термінал ЛТД» розпочав роботу восени 2021 року. Будівництво елеватора включатиме кілька черг. На сьогоднішній день введена в експлуатацію перша черга елеватора «Грейн Термінал ЛТД», яка включає вузол приймання з автотранспорту на два проїзди з двома завальними ямами, та вузол відвантаження у залізничні вагони на 2 точки.

Для тимчасового накопичення вологого зерна на елеваторі встановлено 8 конусних силосів, об'ємом зберігання 1673 м3 кожен.

Надалі для зберігання зернових, SIBCORE розмістить на території елеваторного комплексу «Грейн Термінал ЛТД» 5 силосів по 11 тис. т, зерносушарку та очисне обладнання.

«СІБКОР Прилуки»

На південно-західній околиці міста Прилуки (поблизу села Малківка) Чернигівської області компанія планує  побудувати елеватор на 80 тис. т зберігання. Спочатку «СІБКОР Прилуки» розбудує під’їзну залізничну колію, встановить вагонні ваги, маневровий пристрій та навантажувальний бункер на станції Прилуки.

Істория розвитку:

2013 р. створення компанії «ТД Зерноторгівельна компанія ЛТД» (оптова торгівля зерном).

2015 р. — початок діяльності «СІБКОР Торгівельна компанія».

2018 р.введення в експлуатацію першої черги елеватора «Аграрна Елеваторна Компанія» у м. Миргороді.

2019-2020 рр.будівництво другої та третьої черги елеватора «Аграрна Елеваторна Компанія». Реєстрація компанії «СІБКОР Прилуки» (складське господарство).

2021 р.компанія «Грейн Термінал ЛТД» зводить комплекс приймання, первинної обробки та зберігання зерна на 55 тис. т у смт. Краснопавлівка Лозівського району Харківської області. Першу чергу елеватора — вузол приймання-відвантаження на залізничну гілку планується ввести в експлуатацію в поточному році. 

2022 р. —  компанія «СІБКОР Прилуки» планує збудувати елеватор на 80 тис. т на території Сухополов’янської сільської ради в Чернігівській області.

# За даними аналітичної системи Youcontrol, власником та керівником компанії «СІБКОР Торгівельна компанія» є Бічаров Павло Сергійович, а директор та власник компанії «СІБКОР Логістика» — Подвезенний Євген Валерійович.

Контакти

Київська область, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 27-Б, офіс 4
+38 (095) 355-7777
info@agroexport.net
Подивитись на мапі

Діяльність

Лінійні елеваториТрейдингЗ-д перевезенняЛогістикаЗаготівля, обробка та зберігання