Віктор і К (Королівський смак)

Рослинництво, виробництво та експорт соняшникової олії, майонезу та інших харчових продуктів, переробка сої
6912

Група компаній «Віктор і К» (корпорація «Королівський смак») — великий сертифікований (ISO, HACCP) український виробник і експортер соняшникової олії, майонезу, соусів, гірчиці, консервів та інших харчових продуктів.

Продукція компанії з 2002 року випускається під торговою маркою «Королівський смак».  У 2010 році було придбано ще одну торгову марку — «Чугуев-Продукт», а потім — «Кухар Рішельє».

На сьогодні група компаній, очолювана ПП «Віктор і К», об'єднує два олійних заводи з повним циклом переробки, та низку пов'язаних виробництв майонезу, томатних продуктів, а також власне автотранспортне господарство, що налічує близько 150 одиниць техніки.

ПП «Віктор і К» працює з 80 країнами світу ближнього та дальнього зарубіжжя.

Основні напрямки діяльності:

Виробництво олії

У смт Власівка (м. Світловодськ) Кіровоградської обл. розташовано завод «Гідросенд» — олійноекстракційний завод з переробки насіння соняшнику.

«Гідросенд» — це завод з пресовим відділенням та лінією екстракції олії з насіння соняшника, пресовим відділенням та лінією екстракції олії з бобів сої, лініями рафінації-дезодорації соняшникової олії.  

«Віктор і К» сьогодні є одним із найбільших виробників дезодорованої рафінованої олії з насіння соняшнику. На своїх потужностях група може переробляти до 700 тис. т соняшника на рік і постійно нарощує свою продуктивність

У листопаді 2017 року «Віктор і К» на території «Світловодського ОЕЗ» у смт. Власівка запустила завод з переробки соєвих бобів. Проєктна потужність заводу складає 600 т сої на добу.

Продукція — рафінована соєва олія, шрот соєвий (гранульований і негранульований), а також оболонка соєва гранульована.

Котельні на підприємствах компанії «Віктор і К» працюють на альтернативних джерелах палива — лушпинні соняшника.

У 2023 р. готується запуск потужного і сучасного заводу з переробки ріпаку з олієсховищем та сучасним елеватором силосного типу. Завод буде переробляти ріпак і сою. Потужності заводу — 300 тис. т за рік. Продукт — ріпаковий шрот та олія. На заводі планується виготовляти гідратовану та рафіновану ріпакову олію.

Виробництво продуктів харчування

З 2008 року підприємство «Віктор і К» почало виробництво оцту, гірчиці, томатної пасти, соусів і кетчупів під ТМ «Королівський смак». У 2010 р. ПП «Віктор і К» придбало торгову марку і рецептури продукції «Чугуев-Продукт». З 2012-2014 рр.  ТОВ «Гідросенд» почало виробництво продукції під брендом «Кухар Рішельє».

Продукція:

 • кетчуп
 • майонез
 • томатна пата та томатні соуси
 • аджика
 • оцет
 • гірчиця
 • смажене насіння
 • соняшникова олія
 • макарони
 • овочеві консерви
 • згущене молоко
 • приправи та спеції
 • харчові концентрати

Виробничо-торгівельна діяльність

«Віктор і К» реалізує вторинну продукцію власного виробництва:

• фосфатидні концентрати — використовуються переважно для виробництва харчового лецитина у кондитерській та хлібобулочній промисловості, а також для виробництва комбікормів;

• жирні кислоти — головним ринком для сертифікованих жирних кислот є тваринництво;

• шрот — використовується у тваринництві та птахівництві як джерело протеїну для виготовлення комбінованих кормів та кормових добавок.

Трейдинг

Група компаній «Віктор і К»  веде закупівлю продукції у сільгоспвиробників та займається трейдингом.

У 2022 р. експортовано приблизно 30 тис. т ріпаку. 

✅ Виробництво залізобетонних виробів 

Головний завод залізобетонних виробів ОДЕБП (ТДВ «Об’єднання Дніпроенергобудпром») розташовано у смт. Власівка Кіровоградської області. З 1962 р. завод «Дніпроенергобудпром» є одним з найбільших виробників залізобетонних виробів України, будівельних ЗБ конструкцій для енергетичного, промислового, сільськогосподарського і житлового будівництва. Він виконує проектні та будівельні роботи в промисловій, житловій та сільськогосподарських галузях народного господарства.

Одним з основних напрямків є: виготовлення будівель сільськогосподарського призначення, які використовуються для: пташників, корівників, свинарників, зерносховищ, овочесховищ тощо.

До групи при'єднався у 2023 р.

✅ Рослинництво

У групу компаній входить декілька підприємств сільскогосподарского виробництва: ТОВ «АГРОІНВЕСТ 9», ПП «Агрофірма «Донівка» (Полтавська обл.) тощо.

Група компаній «СЕМАЛЬ» створена на базі ТОВ «Семаль» — агропромислового підприємства Полтавської області. З лютого 2020 року до складу Групи компаній «СЕМАЛЬ» ввійшов Сільськогосподарський кооператив «Іскра».

Агрохолдинг «СЕМАЛЬ» займається виробництвом, переробкою, заготівлєю, закупівлєю, зберіганням, продажем сільськогосподарської продукції, постачанням засобів виробництва і матеріально-технічних ресурсів та іншими видами сервісного обслуговування членів кооперативу, зокрема, надання технологічних, транспортних, меліоративних послуг.

✅ Зберігання

Для зберігання насіння соняшнику, сої та ріпаку група має елеватори:

«Верхньодніпровський елеватор» — Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровськ. Це колишній комбікормовий завод, який реконструйовано під елеватор зі зберігання насіння соняшнику.

«Віктор і К» («Чорнобаївський елеватор») — Черкаська область, с. Чорнобай.

У 2023 р. проведено добудову ще однієї черги «Чорнобаївського елеватора» — 3 силоси на 40 м³ (31,5 тис. т), встановлено зерносушарку.

Так само елеватори побудовані на олійноекстракційному та соєвому заводах. Це дає змогу підвищити якість кінцевої продукції, адже на власних елеваторах насіння зберігається в належних умовах:

Елеватор «Віктор і К» — смт. Власівка Кіровоградська обл.  

Елеватор «Віктор і К» («Гідросенд»)  — смт. Власівка Кіровоградська обл.

Елеватор «Віктор і К» (Світловодський ОЕЗ) — смт. Власівка Кіровоградська обл.

Загальний обсяг 6 елеваторів на 2021 р. у Верхньодніпровську, Чорнобаї, та Власівці — 290 тис. м³. Два елеватори добудовано у 2023 р., їх потужності склали біля 400 тис. т одночасного зберігання. 

Історія розвитку:

грудень 1992 р. — створене Приватне підприємство «Віктор і К», яке вело діяльність у сфері оптово-роздрібної торгівлі та громадського харчування.

1998 р. — почалося будівництво цеху з переробки насіння соняшнику потужністю 30 т на зміну в смт. Власівка Кіровоградської обл.

2001 р. — цех з переробки насіння соняшнику прийнятий в експлуатацію Державною технічною комісією.

2002 р.  — введено в експлуатацію лінію розливу соняшникової олії в пляшки та цех з виробництва майонезу. Зареєстрована торгова марка «Королівський смак», під якою виготовляється продукція підприємства «Віктор і К».

2004 р. — налагоджена лінія розливу дезодорованої рафінованої олії.

2009 р. — закінчилося будівництво екстракційного заводу з переробки насіння соняшника.

2017 р. — розпочато виробництво рафінованого соєвого масла.

2020 р. — група придбала корпоративні права агрохолдингу «Семаль» та ПП «Агрофірма «Донівка», які займаються вирощуванням зернових та олійних культур у Полтавській області. 

З лютого виробництво соєвої та соняшникової олій, що виготовляються на ПП «Віктор і К», підтверджено сертифікатом «HALAL».

2022 р. —  зупинила свій соєвий завод, бо в Україні практично немає сировини через вільний вивіз соєвих бобів. 

2023 р. — до групи компаній приєдналося підприємство «Дніпроенергобудпром», ТДВ «ОДЕБП», початок відродження заводу залізобетонних виробів.

Група розширює та будує два елеватори, також готується запуск олієекстракційного заводу для переробки ріпаку. Кінцевий споживач ріпакової олії — вся Європа, США та Канада.

Завод з переробки ріпаку з олієсховищем та сучасним елеватором силосного типу введено в дію літом 2023 р.

2024 р. — у лютому на території заводу сталася пожежа, загорілися складське приміщення і цех розливу готової продукції (олії).

# Засновником та генеральним директором групи компаній «Віктор і К» є Король Віктор Михайлович, керуючим директором ПП «Віктор і К» —  Король Максим Вікторович

Профіль групи компаній Фейсбук

Менеджмент

Король Віктор Михайлович
Король Віктор Михайлович
Генеральний директор і власник групи компаній
Король Максим Вікторович
Перший заст. генерального директора, керуючий директор Групи компаній

Контакти

Кіровоградська область, Олександрійський район, смт. Власівка, вул. Висоцького, буд.2
+38 (05236) 5-28-12 (Приймальня)
(067) 535-33-05 (Відділ закупівлі насіння соняшнику)
+38 (05236) 52246  (Організація перевезень по Україні)
info@kingsmak.com.ua
Подивитись на мапі

Діяльність

Лінійні елеваториАвтоперевезенняПереробкаТрейдингЛогістикаЗаготівля, обробка та зберігання