Віктор і К (Королівський смак)
Група компаній «Віктор і К» (корпорація «Королівський смак») — великий сертифікований (ISO, HACCP) український виробник і експортер соняшникової олії, майонезу, соусів, гірчиці, консервів та інших харчових продуктів.
Продукція компанії з 2002 року випускається під торговою маркою «Королівський смак». У 2010 році було придбано ще одну торгову марку — «Чугуев-Продукт», а потім — «Кухар Рішельє».
На сьогодні група компаній, очолювана ПП «Віктор і К», об'єднує два олійних заводи з повним циклом переробки, та низку пов'язаних виробництв майонезу, томатних продуктів, а також власне автотранспортне господарство, що налічує близько 150 одиниць техніки.
ПП «Віктор і К» працює з 80 країнами світу ближнього та дальнього зарубіжжя.
Основні напрямки діяльності:
✅ Виробництво олії
У смт Власівка (м. Світловодськ) Кіровоградської обл. розташовано завод «Гідросенд» — олійноекстракційний завод з переробки насіння соняшнику.
«Гідросенд» — це завод з пресовим відділенням та лінією екстракції олії з насіння соняшника, пресовим відділенням та лінією екстракції олії з бобів сої, лініями рафінації-дезодорації соняшникової олії.
«Віктор і К» сьогодні є одним із найбільших виробників дезодорованої рафінованої олії з насіння соняшнику. На своїх потужностях група може переробляти до 700 тис. т соняшника на рік і постійно нарощує свою продуктивність
У листопаді 2017 року «Віктор і К» на території «Світловодського ОЕЗ» у смт. Власівка запустила завод з переробки соєвих бобів. Проєктна потужність заводу складає 600 т сої на добу.
Продукція — рафінована соєва олія, шрот соєвий (гранульований і негранульований), а також оболонка соєва гранульована.
Котельні на підприємствах компанії «Віктор і К» працюють на альтернативних джерелах палива — лушпинні соняшника.
У 2023 р. готується запуск потужного і сучасного заводу з переробки ріпаку з олієсховищем та сучасним елеватором силосного типу. Завод буде переробляти ріпак і сою. Потужності заводу — 300 тис. т за рік. Продукт — ріпаковий шрот та олія. На заводі планується виготовляти гідратовану та рафіновану ріпакову олію.
✅ Виробництво продуктів харчування
З 2008 року підприємство «Віктор і К» почало виробництво оцту, гірчиці, томатної пасти, соусів і кетчупів під ТМ «Королівський смак». У 2010 р. ПП «Віктор і К» придбало торгову марку і рецептури продукції «Чугуев-Продукт». З 2012-2014 рр. ТОВ «Гідросенд» почало виробництво продукції під брендом «Кухар Рішельє».
Продукція:
- кетчуп
- майонез
- томатна пата та томатні соуси
- аджика
- оцет
- гірчиця
- смажене насіння
- соняшникова олія
- макарони
- овочеві консерви
- згущене молоко
- приправи та спеції
- харчові концентрати
✅ Виробничо-торгівельна діяльність
«Віктор і К» реалізує вторинну продукцію власного виробництва:
• фосфатидні концентрати — використовуються переважно для виробництва харчового лецитина у кондитерській та хлібобулочній промисловості, а також для виробництва комбікормів;
• жирні кислоти — головним ринком для сертифікованих жирних кислот є тваринництво;
• шрот — використовується у тваринництві та птахівництві як джерело протеїну для виготовлення комбінованих кормів та кормових добавок.
✅ Трейдинг
Група компаній «Віктор і К» веде закупівлю продукції у сільгоспвиробників та займається трейдингом.
У 2022 р. експортовано приблизно 30 тис. т ріпаку.
✅ Виробництво залізобетонних виробів
Головний завод залізобетонних виробів ОДЕБП (ТДВ «Об’єднання Дніпроенергобудпром») розташовано у смт. Власівка Кіровоградської області. З 1962 р. завод «Дніпроенергобудпром» є одним з найбільших виробників залізобетонних виробів України, будівельних ЗБ конструкцій для енергетичного, промислового, сільськогосподарського і житлового будівництва. Він виконує проектні та будівельні роботи в промисловій, житловій та сільськогосподарських галузях народного господарства.
Одним з основних напрямків є: виготовлення будівель сільськогосподарського призначення, які використовуються для: пташників, корівників, свинарників, зерносховищ, овочесховищ тощо.
До групи при'єднався у 2023 р.
✅ Рослинництво
У групу компаній входить декілька підприємств сільскогосподарского виробництва: ТОВ «АГРОІНВЕСТ 9», ПП «Агрофірма «Донівка» (Полтавська обл.) тощо.
Група компаній «СЕМАЛЬ» створена на базі ТОВ «Семаль» — агропромислового підприємства Полтавської області. З лютого 2020 року до складу Групи компаній «СЕМАЛЬ» ввійшов Сільськогосподарський кооператив «Іскра».
Агрохолдинг «СЕМАЛЬ» займається виробництвом, переробкою, заготівлєю, закупівлєю, зберіганням, продажем сільськогосподарської продукції, постачанням засобів виробництва і матеріально-технічних ресурсів та іншими видами сервісного обслуговування членів кооперативу, зокрема, надання технологічних, транспортних, меліоративних послуг.
✅ Зберігання
Для зберігання насіння соняшнику, сої та ріпаку група має елеватори:
«Верхньодніпровський елеватор» — Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровськ. Це колишній комбікормовий завод, який реконструйовано під елеватор зі зберігання насіння соняшнику.
«Віктор і К» («Чорнобаївський елеватор») — Черкаська область, с. Чорнобай.
У 2023 р. проведено добудову ще однієї черги «Чорнобаївського елеватора» — 3 силоси на 40 м³ (31,5 тис. т), встановлено зерносушарку.
Так само елеватори побудовані на олійноекстракційному та соєвому заводах. Це дає змогу підвищити якість кінцевої продукції, адже на власних елеваторах насіння зберігається в належних умовах:
Елеватор «Віктор і К» — смт. Власівка Кіровоградська обл.
Елеватор «Віктор і К» («Гідросенд») — смт. Власівка Кіровоградська обл.
Елеватор «Віктор і К» (Світловодський ОЕЗ) — смт. Власівка Кіровоградська обл.
Загальний обсяг 6 елеваторів на 2021 р. у Верхньодніпровську, Чорнобаї, та Власівці — 290 тис. м³. Два елеватори добудовано у 2023 р., їх потужності склали біля 400 тис. т одночасного зберігання.
Історія розвитку:
грудень 1992 р. — створене Приватне підприємство «Віктор і К», яке вело діяльність у сфері оптово-роздрібної торгівлі та громадського харчування.
1998 р. — почалося будівництво цеху з переробки насіння соняшнику потужністю 30 т на зміну в смт. Власівка Кіровоградської обл.
2001 р. — цех з переробки насіння соняшнику прийнятий в експлуатацію Державною технічною комісією.
2002 р. — введено в експлуатацію лінію розливу соняшникової олії в пляшки та цех з виробництва майонезу. Зареєстрована торгова марка «Королівський смак», під якою виготовляється продукція підприємства «Віктор і К».
2004 р. — налагоджена лінія розливу дезодорованої рафінованої олії.
2009 р. — закінчилося будівництво екстракційного заводу з переробки насіння соняшника.
2017 р. — розпочато виробництво рафінованого соєвого масла.
2020 р. — група придбала корпоративні права агрохолдингу «Семаль» та ПП «Агрофірма «Донівка», які займаються вирощуванням зернових та олійних культур у Полтавській області.
З лютого виробництво соєвої та соняшникової олій, що виготовляються на ПП «Віктор і К», підтверджено сертифікатом «HALAL».
2022 р. — зупинила свій соєвий завод, бо в Україні практично немає сировини через вільний вивіз соєвих бобів.
2023 р. — до групи компаній приєдналося підприємство «Дніпроенергобудпром», ТДВ «ОДЕБП», початок відродження заводу залізобетонних виробів.
Група розширює та будує два елеватори, також готується запуск олієекстракційного заводу для переробки ріпаку. Кінцевий споживач ріпакової олії — вся Європа, США та Канада.
Завод з переробки ріпаку з олієсховищем та сучасним елеватором силосного типу введено в дію літом 2023 р.
2024 р. — у лютому на території заводу сталася пожежа, загорілися складське приміщення і цех розливу готової продукції (олії).
# Засновником та генеральним директором групи компаній «Віктор і К» є Король Віктор Михайлович, керуючим директором ПП «Віктор і К» — Король Максим Вікторович
Профіль групи компаній Фейсбук
Менеджмент
Контакти
(067) 535-33-05 (Відділ закупівлі насіння соняшнику)
+38 (05236) 52246 (Організація перевезень по Україні)