Перша Логістична Компанія

Залізничні перевезення
1143

«Перша Логістична Компанія» (ПЛК) надає повний комплекс послуг у сфері вантажних перевезень залізничним транспортом і входить до складу холдингу «MS Capital».

«MS Capital» об'єднує компанії:

 • логістичного сектору — «Перша Логістична Компанія»;
 • автомобільного сектору — «Audi Центр Одеса Південь»: найбільший в Україні дилерський центр Audi;
 • дорожнього сектору — Група компаній «Автострада»: спеціалізується на будівництві доріг та мостів будь-якого рівня складності, володіє парком техніки в більш ніж 2500 одиниць;
 • аграрного бізнесу  — «Прилуцька аграрна компанія» («ПАК»);
 • виробничого — «Бехівський гранітний кар'єр» виробляє 2 млн т готової щебеневої продукції на рік, що дає змогу відвантажувати понад 100 вагонів щебеню на добу.

«Перша Логістична Компанія» є одним із лідерів на ринку України з перевезення зернових культур залізничним транспортом і працює з провідними міжнародними трейдерами, серед яких: ADM, Bunge, CHS, NCH, Louis Dreyfus, Glencore, Cargill та багато інших. Сьогодні загальний обсяг перевезень становить понад 30 млн т.

«ПЛК» має власний рухомий склад з понад 1 000 залізничних вагонів та орендованих вагонів різних модифікацій. 

«Перша Логістична Компанія» є членом таких організацій, як Американська торгова палата, Європейська Бізнес Асоціація, Українська зернова асоціація, Gafta, Асоціація міжнародних експедиторів України.

Основні напрямки діяльності:

Перевезення зернових та олійних культур

«ПЛК» спеціалізується на перевезенні зернових та олійних: ячменю, ріпаку, пшениці, сої, кукурудзи та інших культур з усіх регіонів України. Перевезення здійснюються власними вагонами парку «ПЛК» та вагонами Центру Транспортної Логістики АТ «Укрзалізниця».

Повний комплекс послуг з перевезення зернових та олійних агрокультур включає:

 • навантажувально-розвантажувальні роботи;
 • відбір і передачу проб зерна для проведення досліджень;
 • отримання необхідних сертифікатів і висновків;
 • митне оформлення (експорт/імпорт);
 • оформлення залізничних перевізних документів;
 • страхування вантажу;
 • організацію приватної воєнізованої охорони вантажу;
 • постійне відстеження пересування вантажу, моніторинг затримок та ліквідацію їх причин.

Оперування вагонами

«Перша Логістична Компанія» бере на себе забезпечення контролю всіх етапів переміщення та експлуатації рухомого складу клієнта. Для цього в компанії створений власний цілодобовий диспетчерський центр з цілодобовим відстеженням дислокації рухомого складу, також передбачена воєнізована охорона вантажів.  

Відправки на експорт

«ПЛК» надає повний комплекс послуг митного представника: декларування та оформлення необхідної документації для безвідмовного та беззбиткового експортування вантажу.

До комплексу послуг відправки на експорт належать: оформлення повного пакета залізничних перевізних документів, митне оформлення, страхування вантажу, здійснення лабораторних досліджень, радіологічне обстеження, екологічний контроль, сертифікація вантажу, оформлення фінансових гарантій на підакцизні вантажі, відстеження вантажу, моніторинг затримок та ліквідація їх причин.

Перевезення насипних вантажів 

«ПЛК» здійснює перевезення будь-яких насипних вантажів власними та орендованими вагонами. Працівники надають повний спектр транспортно-експедиторських послуг: перевезення насипних вантажів у відкритих і закритих вагонах, оформлення всієї необхідної документації, завантаження і вивантаження, сертифікація та інші додаткові послуги.

Перевезення наливних вантажів

«ПЛК» приймає до перевезення усі види наливних вантажів харчової, нафтової та хімічної промисловостей, включно з небезпечними речовинами.

Перевалка

Включає широкий спектр послуг з організації зберігання, охорони та перевалки з одного виду транспорту на інший. «ПЛК» має контракти з портовими елеваторами в Одесі, Херсоні, Миколаєві та надає послуги перевалки безпосередньо в портах — ббез використання складських приміщень або з тимчасовим зберіганням у портових терміналах.

Організація переадресації вагонів

Повний документальний супровід та швидка переадресація вагонів у разі зміни особи отримувача, місця прибуття та форс-мажорних обставин.

Експедиторскі послуги та транзит

«Перша Логістична Компанія» проводить експедирування та транзит територією України. 

Історія розвитку:

2011 р. — заснування компанії. Розширення мережі представництв і пошук партнерів: відкриття представництв у Київській, Черкаській, Вінницькій, Чернігівській, Сумській, Миколаївській, Полтавській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Хмельницькій та Рівненській областях.

2012 р. — зростання потужності компанії. Створення власного диспетчерського центру для цілодобового відстежування пересування рухомого складу та координації його руху.

2013 р. — «ПЛК» входить до складу «Української аграрної конфедерації». Підписання прямих договорів із філіями Укрзалізниці та оптимізація тарифних ставок.

2014 р. —  «ПЛК» стала членом Американської торгової палати України. Підписання низки довготривалих контрактів з провідними українськими зернотрейдерами. За рік перевезено більше 1,5 млн. тонн зернових.

2015 р. — впровадження експортно орієнтованої системи гарантій безпеки GTAS. Нарощування експортного потенціалу. Доля ринку залізничних перевезень ПЛК складає 10%. 

2017 р. — участь у міжнародній конференції Grain & Maritime Days. Активні вантажні перевезення в країни СНД, Балтії, Західної Європи та Азії.

2018 р. «Перша Логістична Компанія» є одним із лідерів серед перевізників зернових вантажів залізничним транспортом. Компанія заключає низку контрактів з українськими виробниками на виробництво нових вантажних вагонів.

Компанія перевезла в 2017 р. понад 2 млн т зернових. «ПЛК» почала формувати власний рухомий склад для перевезення зернових у порти. Компанія купує виключно нові вагони — йдеться про закупівлю нових багатокубових вагонів для перевезення зернових з елеваторів у порти.

2020 р. «Перша Логістична Компанія» оновить вагонний парк, «Крюківський вагонобудівний завод» виготовить для підприємства 121 вагон-зерновоз на суму понад 160 млн грн. Загальний обсяг інвестицій у новий рухомий склад у період 2018-2020 рр. перевищив $40 млн.

2021 р. — власний рухомий склад збільшився з 500 до більш ніж 1000 залізничних вагонів.

# За даними аналітичної системи YouControl, засновник та бенефіціар «Перша Логістична Компанія» — Шкіль Максим Викторович

Профіль Фейсбук

Профіль Youtube

Менеджмент

Шкіль Максим Вікторович
Шкіль Максим Вікторович
Засновник і генеральний директор холдингу MS Capital, голова наглядової ради

Контакти

Київська область, м. Київ, вул. Олеся Гончара, 35
+38 (044) 481-33-44 (багатоканальний)
1lk.office@1lk.com.ua
Подивитись на мапі

Діяльність

З-д перевезенняЛогістика

Структура компанії

Прилуцька Аграрна Компанія
Прилуцька Аграрна Компанія
Вирощування та продаж зернових, логістичні послуги, зберігання