СІЛЬГОСППРОДУКТ

Агровиробництво, виробіток електроенергії з біогазу, вирощування лохини
4174

Група компаній «СІЛЬГОСППРОДУКТ» — провідне агропідприємство Киїіської области.

Група бере початок у 1999 році, коли було створено ЗАТ «Сільгосппродукт» — холдингову компанію, яка
розвивала активну виробничу та інвестиційну діяльність на ринку аграрної промисловості, мала потужності з виробництва борошна, а також макаронну фабрику.

Група «СІЛЬГОСППРОДУКТ» у різний час активно займалася придбанням та приєднанням до холдингу елеваторних потужностей. До її складу входило 16 елеваторів, розташованих у Київській, Вінницькій та Хмельницькій областях, з потужністю одночасного зберігання понад 800 тис. т зернових та олійних культур. Серед них — «Кублічський елеватор», «Джулинське ХПП», «Бориспільське ХПП» , «Рокитнянське ХПП» та інші.

Група компаній залучала значні інвестиції та проводила модернізацію елеваторів.  Усі 16 елеваторів ГК «СІЛЬГОСППРОДУКТ», що належать компанії ТОВ «Аграманта», було розпродано до 2018 р. 

На сьогоднішній день Група компаній, звільнивши фінансові ресурси з більшості напрямків розвитку, зосередилася на розвитку в найбільш перспективні з її точки зору види діяльності, до яких зараз належать:

товарне сільськогосподарське виробництво та переробка, виробіток електроенергії з біогазу та вирощування та реалізація лохини.

Основні напрямки діяльності:

Агровиробництво

Станом на 2015 рік в обробці компанії перебувало понад 35 тис. га орної землі у Київській та Вінницькій областях. До основних культур належали: пшениця, ячмінь, соя, соняшник, кукурудза, ріпак і цукрові буряки.

Зараз головний акцент компанія робить на вирощуванні таких культур, як озима пшениця, соняшник та кукурудза.

Зібрані врожаї ГК «СІЛЬГОСППРОДУКТ», а це близько 200-250 тис. т продукції, реалізовувалися на внутрішньому ринку України через власні компанії, через українських та міжнародних трейдерів.

Рослинництвом зараз займається ПрАТ «Обухівське», Агрофірма «Рокитне-Цукор», «Агроінвестпродукт» та інші у Київській області.

Протягом 2015-2017 рр. усі компанії-виробники були уніфіковані, забезпечені матеріально-ресурсною базою. 

В аграрному напрямку ГК «СІЛЬГОСППРОДУКТ» прийнято рішення залишитися в групі середніх сільськогосподарських підприємств та направити розвиток в підвищення врожайності окремих культур з одночасним зменшенням собівартості готової продукції. В такої моделі найбільш ефективно обробляти поля з земельнім банком в 5 тис. га, при умові компактного знаходження площ, які сконцентровані в 2-3 районах в одній області, які межують між собою.

Ягідництво

У 2015 році ГК «СІЛЬГОСППРОДУКТ» відкрила новий напрямок діяльності — вирощування лохини. Розроблено план розвитку на 2020-2025 роки, в якому група буде поступово розширювати посіви лохини і до кінця 2025 року буде висаджено 100 га цієї ягоди в декількох районах Київської області.

✅ Біогазовий завод

В 2014 році «СІЛЬГОСППРОДУКТ» із залученням коштів Європейського банку реконструкції та розвитку побудовал біогазовий завод в смт. Рокитне Київської області.

Загальна сума проекту склала €12 млн. Біогазовий комплекс розташований на території 2,18 га, його проектна потужність — 2,382 МВт на годину електроенергії і 2,378 МВт на годину теплової енергії.

Комплекс побудований для переробки органічних відходів сільського господарства (буряковий жом, гній ВРХ, курячий послід, відходи молочного виробництва тощо) в біогаз та органічні добрива. Виробничий процес являє собою процес змішування і бродіння сировини (біомаси), з якої після певного часу в наслідок термічної обробки виділяється біогаз.

Борошномельне виробництво

Група володіла млином та елеватором «Васильківхлібопродукт» в м. Васильків Київської області, потужністю переробки 5 тис. т пшениці в місяць. Підприємство активно працювало на ринку муки, поставляючи свою продукцію на «Київську Макаронну Фабрику», Концерн «Київхліб» та інші. Після багатьох років ефективної діяльності,  «Васильківхлібопродукт» на вигідних умовах було реалізовано одному із своїх оптових покупців — Холдингу «Кулиничі».

Історія розвитку:

1999 р.створення ЗАТ «Сільгосппродукт», холдингову компанію на ринку аграрної промисловості. 

2001 р.початок активного розвитку аграрного спрямування групи.

2012-2013 рр.прийнято стратегічне рішення про перенаправлення фінансового капіталу ГК «СІЛЬГОСППРОДУКТ» в новий сегмент бізнесу— відновлювальні джерела енергії. 

2014 р.запуск першої черги біогазового заводу «РЦЗ». Загальна сума проекту становила €12 млн. 

Групою компаній «СІЛЬГОСППРОДУКТ» навесні 2015 р. заплановано розпочати будівництво зернового перевалочного комплексу, на базі існуючого елеватора у Київській області, пропускною спроможністю 200 тис. т на рік.

2015 р. — в обробітку компанії знаходилось більш ніж 35 тис.га землі.

2015-2018 рр.елеваторні потужності успішно реалізовані багатьом відомим міжнародним та українським відомим трейдерам, серед яких «ОЛАМ» та «АгроРегіон».

2015 р. — продаж борошномельного виробництва та елеватора «Васильківхлібопродукт» холдингу «Кулиничі».

# Засновник та генеральний директор Групи компаній «Сільгосппродукт»Бондарчук Юрій Вікторович

Менеджмент

Бондарчук Юрій Вікторович
Бондарчук Юрій Вікторович
Власник та генеральний директор Групи компаній

Контакти

Київська область, Білоцерківський район, смт. Рокитне, вул. Ентузіастів, буд. 6
+38 (044) 594-07-92  (Телефон/факс)
info@spp.com.ua
Подивитись на мапі

Діяльність

Переробка