Олександр Гнібеда

Директор з виробництва борошномельно-круп'яної продукції «Рома КВФ»
19
Вік: 51 рік

Олександр Гнібеда народився у м. Краматорськ Донецької обл.

Освіта:

1988-1992 рр. — Олександр Гнібеда навчався у Краматорському технологічному технікуму, за фахом — «Технік -електромеханік».

1997-2002 рр. — Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, спеціаліьність — «Правознавство».

2017-2018 рр. — Харківський національний технічний університет сільського господарства ім.П.Василенка, Олександр Гнібеда отримав ступінь магістра «Галузевого машинобудування».

Кар'єра:

вересень 1999 р. — жовтень 2013 р. — Олександр Гнібеда працював керуючим відділення АКБ Укрсоцбанк (UniCredit bank) у м. Краматорськ;

червень 2014 р. — грудень 2016 р. — заступник генерального директора з виробництва «Новопокровський комбінат хлібопродуктів» «ДПЗКУ» (Харківська обл.);

грудень 2016 р. — лютий 2019 р. — Олександр Гнібеда займав посаду генерального директора державного підприємства «Новопокровський КХП»;

жовтень 2019 р. — жовтень 2020 р. — головний інженер «Салтівський хлібзавод» (Харківська обл.);

з січня 2021 р. — директор з виробництва борошномельно-круп'яної продукції Комерційно-виробничої фірми «Рома».

Сім'я:

Олександр Гнібеда одружений, має син а та доньку.

Профіль linkedin

Цитати:

«Виготовляємо борошно пшеничне вищого та першого гатунку, манну крупу, борошно житнє, висівки гранульовані. Фактичні виходи готової продукції різняться від розрахункових, в залежності від замовлень клієнтів та якості зерна. Рік на рік не приходиться, цього року якість зерна не дуже гарна, тому збільшився вихід висівок», — говорить Олександр Гнібеда. (листопад 2024 р.)

««Рецептуру доопрацьовували довго, поки прийшли до того результату, який хотіли отримати. Деякі покупці очікують наповнювач з властивостями, наближеними до наповнювачів на основі силікагелів або дерев'яної тирси, але ж там інша структура сировини, та і ціна набагато дорожча. Та незважаючи на це, наш продукт теж зайняв свою нішу на ринку наповнювачів, і має свою категорію покупців. Хімічних домішок в продукті немає ніяких, тільки натуральна сировина», — говорить Олександр Гнібеда. (листопад 2024 р.)

«В літній час компенсуємо до 20%, взимку менше, бо і сонця менше. Це суттєво впливає на собівартість виробленої продукції. Зараз в нас встановили панелі на загальну потужність 450 КВт/год. Загальне електорспоживання виробничого майданчику млина та елеватора складає 1,2 МВт», — зазначає Олександр Гнібеда. (листопад 2024 р.)

«Підприємство не паралізоване у разі блекауту. Але для переробки потрібно більше потужностей, ми працюємо в цьому напрямку, подаємо заявки на гранти, шукаємо лояльні програми по енергозабезпеченню, можливо, якісь варіанти допомоги ми все ж таки побачимо», — сподівається Олександр Гнібеда. (листопад 2024 р.)

Читати за темою: ТОВ КВФ Рома: На сьогодні інвестувати в обладнання не плануємо, треба вкладатися в енергозбереження

Підготовлено за матеріалами відкритих джерел
Поновлено 13 листопада 2024