Власний елеватор

Дата
Час
09:00
Таймер
До події 3 дні
Адреса
Украина, м. Львів, вулиця Стрийська, 199, стадіон «Арена Львів»

«Власний елеватор» — щорічний масштабний форум, професійний майданчик для аграріїв, які прагнуть розвивати свій напрям зберігання й доробки зернових і технічних культур, намагаються покращити виробничі показники вже чинних елеваторів, розширити потужності для зберігання, збудувати нові сучасні елеватори для власного зберігання зерна, щоб бути рентабельними на ринку.

Актуальна інформація про інвестування, проектування, будівництво, модернізацію, вибір обладнання та підрядника, управління потужностями та важливі «нюанси», які потрібно передбачити, врахувати, реалізувати в елеваторних об’єктах. Спілкування та обмін досвідом в колі колег-однодумців.

Професійна інформація про все, що стосується ефективного управління елеваторними потужностями та забезпечення рентабельності об’єкта, технологічні нюанси та виважені дії пов’язані з сушінням та зберіганням кожної окремої культури, збільшення обертів елеватора та формування професійної команди. Можливість підняти та обговорити важливі питання управлінням елеватора.

Детальна програма та реєстрація за посиланням

 

https://elevator.agrotimes.ua

На мапі