Елеватори агрохолдинга ТАС Агро модернізували обладнання для приймання нового врожаю

Фахівці «ТАС Агро» проаналізували та пропрацювали ряд питань, які виникали у попередніх сезонах та підготували елеватори компанії до нового маркетингового 2024-2025 року.

Про це розповів директор з елеваторного та складського господарства «ТАС Агро» Ярослав Стратуци.

За його інформацією, інженерні та виробничі служби оперативно виконали значну кількість дефектування та ремонтних робіт технологічного обладнання елеваторів.

Значну увагу приділили оновленню транспортного, зерноочисного обладнання на більш сучасне та продуктивніше, що дасть змогу збільшити оперативні можливості елеваторів.

Для всіх елеваторів придбалиі та встановили системи знезараження зерна від шкідників хлібних запасів.

Всі виробничо технологічні лабораторії елеваторів «ТАС Агро» у II кварталі пройшли сертифікацію за єдиною галуззю на зернові, олійні, бобові та технічні культури та отримали сертифікати про атестацію!

«Всі зерносклади перевірені державними органами (Держпродспоживслужби) на відповідність вимогам Протоколу фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту зерна з України до КНР»,— говориться в повідомленні.

Крім того:

  • підготовлено плани розміщення зерна та олійних з урахуванням особливостей кожної культури;
  • забезпечено запасні варіанти розміщення збіжжя: додаткові склади, Silo Bags, майданчики короткострокового зберігання/перевалки;
  • розроблено план дій на випадок надзвичайних ситуацій;
  • забезпечено персонал засобами індивідуального захисту, підготовано укриття на території елеваторів;
  • всі елеватори забезпечено резервним джерелом живлення;
  • проведено навчання з охорони праці та пожежної безпеки із залученням місцевих державних служб.

Дотримання чітких планів та графіків у підготовці матеріально технічної бази елеватора — гарантований успіх у підготовці підприємства до приймання зерна нового врожаю.