ВІЛІЯ отримає від USAID АГРО обладнання для вітамінізації борошна та встановить нову фасувальну лінію

«ВІЛІЯ» у співпраці з Програмою USAID АГРО отримає обладнання для вітамінізації борошна на новому млині та встановить нову фасувальну лінію. 

Про це йдеться на сторінці «Програми USAID з аграрного і сільського розвитку — АГРО».

«Програма USAID АГРО співфінансує чотири проєкти з вітамінізації борошна, що в умовах ускладненого експорту дозволить зробити українську продукцію більш конкурентною та затребуваною на нових міжнародних ринках, розширити асортимент та збільшити обсяги переробки»,— говориться на сторінці Проєкту.

Фортифікація (вітамінізація) борошна мікронутрієнтами вже давно стала звичною практикою у близько 80 країнах світу. Виробники додають вітаміни та мікроелементи у борошно для покращення його поживних характеристик, що має позитивний ефект на здоров’я людей.  

Крім того, «ВІЛІЯ-ПРОДУКТ» за допомогою новітнього приладу-аналізатору, наданого Програмою USAID АГРО, зможе за лічені секунди провести повний аналіз борошна та визначити низку показників.

Читати також: Новий млин Волинь-зерно-продукт — потужний гравець борошномельної сфери

Також нагадаємо, що «ВІЛІЯ» завдяки наданому Програмою USAID АГРО обладнанню надавала агровиробникам послуги з пакування зерна в рукави. Загалом, Програма USAID АГРО підтримує 20 проєктів з переробки, які забезпечать переробку понад 1237 тис. тонн на рік.