В Укрзалізниці розповіли про заходи, що направлені на підтримку аграріїв та зниження вартості перевезення зерна

Для реальної підтримки аграріїв в цей важкий час АТ «Укрзалізниця» запровадило низку заходів щодо здешевлення перевезення зерна залізничним транспортом по території України.

Про це повідомляє заступник директора Департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов.

Наразі загальна вартість перевезення зерна у вагонах АТ «Укрзалізниця» на відстань 655-710 км складає: в напрямку портів — $32,3 на 1 т, в напрямку західних переходів — $52,2 на 1 т.

Кроки УЗ для підтримки аграріїв:

Змінила технології розрахунку швидкостей руху вагонів у бік портів.

Цей захід збільшив розрахункову швидкість руху зерновозів з 124 км/добу до 134/206 км на добу, що фактично знизило вартість використання зерновозів УЗ на $3,7/т при маршрутних відправках та $2,4/т при повагонних відправленнях.

«Укрзалізниця» запропонувала власні вагони для перевезення зерна по більш конкурентній/низькій вартості.

Для цього залізниця впроваджує низку нових видів аукціонів з продажу вагонів для перевезення зерна (наразі усі вагони для перевезення зерна Укрзалізниця реалізує через відкриті аукціони на ЄТС Прозорро.Продажі).

УЗ запропонувала на голландські аукціони напіввагони (ПВ) для перевезення зерна за можливою мінімальною ставкою — 812 грн/добу (діюча ставка 1400 грн/добу) — здешевлення напіввагону на 42%.

Запропонувала на голландські аукціони зерновози (ЗРВ) для перевезення зерна на відстань до 300 км (у напрямку морських портів та внутрішні перевезення) за можливою мінімально ставкою — 516 грн/добу (діюча мінімально можлива ставка — 2795 грн/доба) — здешевлення зерновоза у 5,4 рази.

Мета — конкурувати з автотранспортом за обсяги перевезення зерна на відстань до 300км.

«Укрзалізниця» запропонувала на голландські аукціонини зерновози ( ЗРВ) для перевезення зерна у бік західних переходів/внутрішнє перевезення за можливою мінімальною ставкою торгів до 1806 грн/доба (діюча мінімально можлива ставка -2795 грн/доба) — здешевлення зерновоза на — 35,4%.

Мета — здешевлення перевезення зерна в напрямку західних прикордонних переходів.

«Зазначені заходи роблять вагони АТ «Укрзалізниця» більш конкурентними на ринку використання вагонів адже частка зерна, що перевозиться вагонами державної компанії становить лише приблизно 22-25%»,— зазначає Валерій Ткачов.

У свою чергу агровиробники отримают вагони залізниці за меншу вартість, що скоротить загальні логістичні витрати при експорті зерна.