Банк Кредит Дніпро виставив на аукціон елеватор та олійно-пресовий завод в Полтавської області

АТ «Банк Кредит Дніпро» виставив на продаж через електронний аукціон OpenMarket елеватор та олійно-пресовий завод в Полтавської області. Це майно банк отримав як заставу за кредитами колишніх власників підприємств. Стартова ціна активу — 120 млн грн.

Загальний об'єм зберігання елеватору 80,7 тис. тонн підлогового зберігання зерна та 9,8 тонн силосного зберігання. Є можливість відвантаження в залізничні вагони. Елеватор розташований біля залізничної станції Сенча (Південна залізниця).

Елеватор розташований на території загальною площею 11,23 га (земля оформлена в користування на правах оренди). На території є під'їзні залізничні колії; елеватор має 2 стаціонарні точки залізничного відвантаження, загальною потужністю 1500 т/добу. Також зерносховище має стаціонарну точку відвантаження на автотранспорт, крім цього, відвантаження в автотранспорт може здійснюватися мобільними транспортерами з кожного складу. На території сховища знаходяться 5 стаціонарних точок приймання зерна загальною потужністю 2000 т/добу для монокультури.

Елеватор має 3 стаціонарні сушильні зони, 4 зони аспірації та очищення зерна, а також мобільні агрегати для попереднього очищення зерна безпосередньо в місцях зберігання. Сховище оснащене необхідними комунікаціями: лініями електропередач, трансформаторними підстанціями (є на кожній елеваторній ділянці), водонапірною баштою зі свердловиною, водопровідними системами, елеватор повністю газифікований.

На даний момент комплекс не працює. Дата проведення аукціону — 15 лютого 2023 року з 09:00 до 18:00 з можливістю подовження.