В молдовському порту Джурджулешти знесуть елеватор, який горів


Джерело фото: md.sputniknews.ru

Силоси в порту Джурджулешти встановлені з порушеннями, через це їх треба знести.

Про це заявило Агентство з технічного нагляду Республіки Молдова (АТН) після проведеного розслідування пожежі, яка відбулася в порту минулого тижня, повідомляє Sputnik Молдова.

Крім того, Інспекція з охорони навколишнього середовища РМ розпорядилася призупинити, починаючи з 24 січня, діяльність компанії Danube Oil Company, якій належав зазначений елеватор.

В АТН зазначили, що будівництво та встановлення резервуарів для зерна проводилися всупереч положенням Кодексу про транспорт, за відсутності технічних умов для їхнього розміщення, погоджених міжнародним Вільним портом Джурджулешти та ДП «Залізниця Молдови».

Крім того, керуюча компанія діяла без договору на технічне обслуговування установок, не вела журнали обліку ремонту обладнання, експертизи небезпечних виробничих об'єктів, тощо.

Зазначимо, що вранці 20 січня у Міжнародному порту Джурджулешти задимився елеватор для зберігання зерна. 22 січня горіння резервуару із соняшниковим шротом було локалізовано, пожежники здійснили контрольоване обвалення конструкції. Тижнем раніше у порту сталося загоряння силосу з продуктами переробки соняшнику.