Прометей відновив роботу київського офісу

З цього тижня київський офіс Групи Компаній «Прометей» поновлює роботу у штатному режимі. Персонал компанії повертається, щоб повноцінно включитися у виробничий процес.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Київ прокинувся після звільнення Київської області і тепер весна справді прийшла до цього міста. Співробітники, які були змушені покинути свої будинки, повертаються на робочі місця. Я радий, тому що перебуваю в Києві разом зі своїм колективом», — розповів власник, а зараз і антикризовий менеджер компанії «Прометей» Рафаель Гороян.

У компанії зазначили, що незважаючи на недавній напад на офіси виробничих компаній «ВК Прометей» та «АГРО КАПІТАЛ ЦЕНТР» (Баштанський р-н Миколаївської області), агрогосподарства також продовжують працювати.

Як і раніше, немає доступу до виробничої компанії у Снігурівському районі Миколаївської області – у зоні ризику залишається ділянка полів 3 тис. га. Інші 17 тис. га знаходяться на території, підконтрольній Україні, і там, з великими труднощами, але йде підготовка до посівної. Посіяно 10 тис. га озимих та у процесі посіву соняшник.

Нагадаємо, Група Компаній «Прометей» підтримує українських військових з перших днів війни. Координаційний штаб компанії закупив та передав територіальним підрозділам ЗСУ та ТРО Миколаївської області черговий транш гуманітарної допомоги на загальну суму 500 тис. грн.