Прометей направив чергові 0,5 млн грн на підтримку армії

Прометей направив 0,5 млн грн на підтримку армії
Прометей направив 0,5 млн грн на підтримку армії
Джерело фото: Elevatorist.com

Група Компаній «Прометей» підтримує українських військових з перших днів війни. Робота у цьому напрямі продовжується і зараз. Координаційний штаб компанії закупив та передав територіальним підрозділам ЗСУ та ТРО Миколаївської області черговий транш гуманітарної допомоги на загальну суму 500 тис. грн.

«Наші колеги, які займаються гуманітарними та волонтерськими проєктами підтримки української армії не припиняють роботу навіть коли область активно обстрілюється. Логістичні процеси також повністю забезпечуються командою штабу. Наше завдання зараз не лише відвантажувати зерно, щоб годувати місто, військових, а й допомагати армії тримати позиції на передовій, постачаючи нашим хлопцям необхідні речі, продукти та спорядження», наголосили у прес-службі.

Крім того, у компанії зазначили, що збільшили спектр послуг із надання гуманітарної допомоги. Нещодавно були закуплені та передані ноутбуки та канцелярія працівникам Миколаївської ОДА.

Нагадаємо, з початку війни ГК «Прометей» організувала координаційний штаб, який займається всіма гуманітарними проектами компанії. Відправлення вантажів здійснюється командою штабу «під ключ»: від пошуку необхідної номенклатури до централізації логістичних процесів. Представники волонтерського центру Компанії перебувають у постійному контакті з представниками регіональної ОДА.

Крім того, власник компанії Рафаель Гороян заявив про намір брати участь у відновленні Миколаєва після війни та закликав усіх бізнесменів долучитися до волонтерського руху.