Мінагро запустило платформу для допомоги аграріям під час посівної

Мінагрополітики запустило платформу для допомоги аграріям у проведенні посівної 2022: https://agrostatus.org/. Успішно стартувати з посівною кампанією агрріям допоможуть держава та міжнародні партнери.

Про це повідомляє Мінагро.

У цей надзвичайно складний для України час Міністерство аграрної політики та продовольства України просить усіх аграріїв поділитися інформацією щодо стану господарств та планів посівної на 2022 рік. На основі даного опитування Мінагро та міжнародні партнери будуть проводити детальний аналіз ситуації у країні та направляти допомогу у разі необхідності.

Основні вектори:
1. ПАЛИВО
2. ЛОГІСТИКА
3. МТР

«Мінагрополітики взяло на себе додаткові функції для координації розподілу всього, що необхідно для забезпечення посівної кампанії–2022 (дизелю, насіннєвого матеріалу, добрив, засобів захисту). Для цього створено спеціальну платформу agrostatus.org. На ній треба заповнити спеціальну заявку за вашими потребами. Далі Мінагрополітики через засоби зв’язку зорієнтує щодо всіх подальших дій», — зазначив Міністр аграрної політики України Роман Лещенко.

Для того, щоб міністерство приорітетно допомогло вам вирішити проблеми просимо зайти на сайт від цифрової команди МІН АПК — https://agrostatus.org/ і внести свої дані.

Роман Лещенко звернувся до аграріїв з закликом забезпечити Україну продовольством у повній мірі у цей найскладніший для нашої держави час.

«Торік ми реалізували земельну реформу, зібрали рекордний врожай. Завдяки цьому у нас є всі необхідні запаси пшениці, ячменю, кукурудзи, цукру та іншого збіжжя. Наші засіки — повні! Але вони не повинні спустошуватися. Ми повинні зробити все, щоб в цьому році наповнити їх новим щедрим урожаєм. Зараз на нас покладають надію мільйони українців, адже ви, аграрії, є основою економічного розвитку держави», — резюмував міністр.

Заповнення форми займе 10-20 хвилин. Та допоможе міністерству не робити 10 тис. дзвінків = дні, а опрацювати все за години.