Агро-Регіон модернізуватиме свої елеватори

Компанія «Агро-Регіон» планує модернізувати свої елеватори у поточному сезоні, тобто збільшити свої потужності. В першу чергу це стосується внутрішніх технологічних маршрутів та вузлів приймання та відвантаження.

Про це у своєму інтерв’ю Elevatorist.com розповів операційний директор компанії Володимир Кравцов.  

«На «Бориспільському елеваторі» на прийманні є проблеми з маршрутами транспортного обладнання. А на відвантаженні у вагони у нас невеликий бункер, якого недостатньо, тому теж будемо його збільшувати і нарощувати потужності», — говорить Володимир Кравцов.

Він також зазначає, що на цьому елеваторі не вистачає різних по об’єму силосів, тобто ранні зернові, які залишилися зберігатися, виключають можливість завантажити туди пізні зернові, і це проблема. 

«Щодо «Миропільського елеватора», він був по суті монокультурним. Ми там швидкими темпами збудували альтернативну завальну яму для культур, що йдуть в базисних показниках без доробки. Думаємо над тим, щоб зробити додатково ще кілька ліній приймання, щоб переходити з культури на культуру. Це значно прискорить всі процеси», — відзначає Володимир Кравцов.

Більше про роботу елеваторного напрямку «Агро-Регіону» читайте в інтерв’ю.