Вітчизняний виробник елеваторного обладнання презентував нове обладнання

KMZ Industries представив ринку стрічковий транспортер для зерна закритого типу
Стрічковий транспортер для зерна закритого типу KMZ Industries
Джерело фото: Пресс-служба KMZ Industries

KMZ Industries представив ринку свою нову розробку — стрічковий транспортер для зерна закритого типу. Перша одиниця нового обладнання потужністю 175 т/год вже успішно пройшла випробування та активно експлуатується на елеваторі в Рівненській області.

Про це повідомили у пресслужбі KMZ Industries.

«Якщо створити своєрідний рейтинг транспортного елеваторного обладнання з орієнтацією на показник енергоефективності, то на першому місці однозначно буде стрічковий конвеєр. А продуктивність — найсильніша сторона цього обладнання: залежить вона від ширини обраної стрічки та її швидкості й може сягати навіть 1500 т/год. Плюс ощадне «ставлення» до зерна і можливість транспортувати значні обсяги на великі відстані», — розповів керівник групи технічного відділу KMZ Industries Сергій Бойко.

Він також зазначив, що розроблений конвеєр відрізняється від закордонних версій та українських аналогів. Відрізняється в першу чергу унікальна конструкція секцій та барабана:

  • Барабан «крило ялинкою» розроблений із використанням найбільш прогресивного наразі методу дискретних елементів (DEM). Це дає можливість розробити найбільш оптимальну конструкцію обладнання.
  • Барабан розрахований для роботи у складних умовах. Це дозволяє транспортувати не лише сипучі продукти агрокультур, а й такі специфічні продукти, як тріска, лушпиння, пелети тощо.
  • Конструкція крил барабана дозволяє знизити навантаження на стрічку, утримуючи її по центру барабана, і таким чином запобігає її сходженню.
  • Крила барабана розташовані під кутом 45° й утворюють канали, які виштовхують продукт в сторони, запобігаючи налипанню на барабані. Таке розташування крил виключає пошкодження транспортованого продукту.
  • У секціях встановлені роликоопори, що застосовуються у відкритих стрічкових конвеєрах.

Закриті стрічкові транспортери для зерна використовують переважно портові й великі лінійні елеватори.

Нагадаємо, на завод KMZ Industries почали активно перевозити обладнання із Харкова.