Укрзалізниця перевезла рекордну кількість зерна у вересні

«Укрзалізниця» у вересні 2021 року перевезла 3,8 млн т зерна. Це рекордний показник у вересні за останні 10 років.

Про це повідомляє пресслужба «Укрзалізниці».

«У 2019-2020 роках перевезення зернових здійснювалися за чітко визначеними нитками графіка руху, згідно з розкладом маршрутних поїздів. Це негативно впливало на якість і швидкість перевезення інших вантажів залізної руди, вугілля і т. Цього року ми відійшли від такої практики, адже повинні задовольняти на рівних умовах всіх клієнтів, незалежно від виду вантажу. Але завдяки посиленню диспетчерської роботи, вантажних станцій нам вдалося вже показати кращий результат перевезення зернових, починаючи з 2011 року», — зазначив директор з комерційної роботи та логістики «Укрзалізниці» Олександр Заруба.

У вересні цього року залізниця в середньому перевантажувала 118,9 тис. т зерна. Це на 30,6% більше, ніж у вересні 2020 року і на 10,6% більше, ніж у вересні 2019 року.

За словами Заруби, «Укрзалізниця» зможе вивезти рекордну кількість зерна в цьому році. Він також попросив власників вантажів забезпечити ритмічне навантаження протягом тижня і всього року, щоб ця робота не сповільнювалася в святкові і вихідні дні.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» збільшить парк зерновозів.