У Запорізькій області побудують фермерський елеватор

У Запорізькій області з'явиться новий фермерський елеватор потужністю зберігання 16 515 т. Об'єкт запустять в експлуатацію в червні 2022. Обладнання встановлює KMZ Industries.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Замовник дізнався про наше обладнання від колег, а вибирав виключно між вітчизняними постачальниками: державна компенсація була одним з вагомих аргументів. Перевага KMZ Industries віддав, зокрема, через високої якості обладнання і надійність нашої компанії», — розповідає регіональний представник KMZ Industries по Запорізькій і Херсонській областях Максим Свистун.

KMZ Industries встановить на елеваторі:

  • 3 силоси Brice-Baker діаметром 12 метрів місткістю 1 299 т кожний;
  • 2 силоси СМВУ діаметром 22 метри місткістю 6309 т кожний;
  • очисне обладнання — комплексний барабанний сепаратор КБС на 4 решета потужністю 100 т/год по первинному очищенні;
  • транспортні засоби: 2 норії і 11 ланцюгових конвеєрів потужністю 100 т / год.

Загальна протяжність транспортного маршруту виробництва KMZ Industries складе 300 метрів.

«Три силоси Brice-Baker відразу підбирали під діаметр вже існуючого фундаменту: свого часу його залили під ємності іншого виробника, проте з ряду причин вони не були встановлені. Це вже не перший раз така ситуація трапляється у наших клієнтів, і наші ємності, можна сказати, виручають: адже крок діаметра силосів модельної лінійки Brice-Baker становить 1 м, що дозволяє легко вписати їх в конструкцію будь-якого майданчика» — каже Максим Свистун.

Силоси BBK поставлять в цьому році, дві великі ємності СМВУ — в наступному. Господарство планує зберігати в них продукцію власного виробництва: зернові, ріпак, насіння соняшника.