Корпорація Збаразький КХП

Перевезення зернових та олійних культур, торгівельна діяльність, елеваторні послуги
23

Корпорація «Збаразький КХП» — група підприємств на базі елеватора «Збаразький КХП», що веде діяльність із закупівлі та експорту зернових, олійних та бобових культур, збуту мінеральних добрив, дизельного палива, а також надання логістичних послуг.

Корпорація почала діяльність у 1997 р. зі створення трейдерської компанії «Скіфія» у м. Збараж Тернопільської області.

Основні напрямки діяльності:

Закупівля та реалізація зернових та олійних культур

Компанії «Скіфія» та Фірма «Тріумф», що входять до Корпорації «Збаразький КХП» займаються трейдерською дяільність у сферах експорту зернових, олійних та бобових культур.

«Скіфія», Фірма «Тріумф» закуповують злакові, бобові та олійні культури на теренах Західної України цілорічно: пшеницю, ячмінь, кукурудзу, ріпак та соняшник. Протягом маркетингового року: сою без ГМО, а також сою з ГМО. В залежності від ринкових умов — жовтий горох.

Логістичні послуги

Корпорація «Збаразький КХП» має в наявності власний автопарк в кількості 16 єврозерновозів DAF різної тоннажності, що забезпечують своєчасне перевезення широкого кола товарів. Всі автомобілі обладнані GPS моніторингом.

Корпорація «Збаразький КХП» спеціалізується на перевезеннях:

  • зернових культур та продуктів їх переробки;
  • цукру;
  • сипучих вантажів (пісок, щебінь дрібних фракцій);
  • мінеральних добрив та інших вантажів у біг-бегах.

Географія автомобільних перевезень компанією «Скіфія» на постійній основі: Тернопільська, Хмельницька, Рівненська, Львівська, Івано–Франківська, Чернівецька, Волинська, Вінницька, Одеська, Миколаївська області.

Реалізація мінеральних добрив

Корпорація «Збаразький КХП» пропонує широкий спектр азотних, фосфорних, калійних та комплексних добрив від провідних українських та світових виробників.

«Збаразький тарний комбінат» — головний склад мінеральних добрив розташований у м. Збараж поблизу елеваторного комплексу «Збаразький КХП». «Збаразький тарний комбінат» має власну залізничну гілку, кран-балку та майданчик для зберігання мінеральних добрив.

Продаж дизельного палива

Корпорація «Збаразький КХП» є постачальником повного спектру супутніх товарів для ведення фермерської діяльності, в тому числі — дизельного палива. Вона доставляє власним автомобільним транспортом на господарство дизельне паливо вітчизняного виробництва, а також виробництва нафтопереробних підприємств «PKN Orlen» (Литва, Польща).

Елеваторні послуги

«Збаразький КХП» — елеватор, розташований у м. Збараж Тернопільської області. Підприємство надає повний спектр послуг з приймання, очищення, сушіння, зберігання та відвантаження сільськогосподарських культур.

Підприємство «Збаразький КХП» почало функціонувати у 1960-ті роки.  Елеватор було придбано Корпорацією у 2001 р., були відремонтовані зерносховища, придбано нове зерносушильне та очисне устаткування. Для очищення використовуються сепаратори попереднього очищення «МІКРА» і скальператори власного виробництва, та обладнання від фірми Buhler для вторинного очищення зерна.

Елеватор має власну лабораторію, що оснащена великою кількістю сучасного обладнання.

Підприємство працює зі всіма культурами. «Збаразький КХП» може одночасно приймати 6-8 культур у приймальні ями та склади. Елеватор здатний приймати на добу від 4000 т зерна одного типу і 3500 т різних типів. Рекорд по прийманню за добу — 150 автомобілів. 

Читати за темою: Три оберти на клієнтському зерні: потужна робота Збаразького КХП наперекір проблемам

Історія розвитку:

1997 р. — створення ТОВ «Скіфія», що займалося закупівлею пшениці, а також її переробкою у борошно на давальницьких умовах.

1998 р. — заснована торгівельна компанія ТОВ фірма «Тріумф».

2002 р. — частиною корпорації став елеваторний комплекс «Збаразький КХП».

2018 р. — до складу Корпорації приєднується «Збаразький тарний комбінат».

Корпорація «Збаразький КХП» почала надавати попередню оплату за зерно нового врожаю під товарну аграрну розписку.

Встановлено додаткові силоси для зберігання зерна на елеваторі «Збаразький КХП», здійснено будівництво нових і реконструкцію наявних складів, модернізацію сушарок.

2019 р. — елеватор «Збаразький КХП» отримав статус маршрутного.

Проведено масштабну реконструкцію точок приймання та відвантаження елеватору з заміною асфальтобетонного покриття.  

2021 р. — «Збаразький КХП» вкотре успішно пройшов аудит і отримав сертифікат, який підтверджує відповідність зерна міжнародним вимогам ISCC EU.

Основний бенефіціар Корпорації «Збаразький КХП» — Шпак Олександр Вікторович.

Менеджмент

Шпак Олександр Вікторович
Шпак Олександр Вікторович
Власник та засновник

Контакти

Тернопільська область, Тернопільський район, м. Збараж, вул. Грушевського, буд. 90
+38 (050) 852-07-85 (Відділ збуту та постачання)
+38 (067) 350-34-00 (Відділ збуту та постачання)
+38 (067) 675-73-22 (Відділ транспорту)
zbarazh_khp.m@ukr.net

Діяльність

Лінійні елеваториТрейдингЛогістикаЗаготівля, обробка та зберігання