AvvaTerra

Виробництво зернових, трейдинг, логістичні послуги
84

AvvaTerra AG — швейцарська компанія, що спеціалізується на торгівлі зерном на швейцарському та зовнішних ринках.

Компанія AvvaTerra AG (Авватерра) заснована у 2018 році. Незважаючи на невеликий термін роботи, компанія швидко посіла провідні позиції з торгівлі зерновими та олійними вантажами з портів південного Дунаю до країн Європи, Азії, Африки, агентування суден та експедиторських послуг у порту Рені.

Основні види діяльності:

Виробництво та трейдинг зернових та олійних культур

AvvaTerra займається реалізацією зернових та олійних культур, які вирощує на власних полях. Уся сировина проходить контроль якості в сучасних лабораторіях і зберігається у власних зерносховищах «Авватерра», обладнаних відповідно до світових сільськогосподарських стандартів.

Компанія веде оптову торгівлю зерновими, олійними та зернобобовими культурами такими, як: пшениця, насіння соняшнику, ячмінь, кукурудза, соєві боби.

Також AvvaTerra закуповує овес, пшеницю та кукурудзу у партнерів, ретельно перевіряючи якість сировини та забезпечуючи найкращі умови її зберігання.

Логістика

Компанія займається організацією процесу транспортування вантажів до клієнтів, включно з автомобільними та залізничними перевезеннями, перевезенням власним вагонним парком.

AvvaTerra має власний самохідний і несамохідний річковий флот, та може забезпечити відправлення вантажів між портами, розташованими на річці Дунай в Україні, Молдові, Румунії, зокрема Констанці через канал Чорновода-Констанца, Болгарії та Сербії.

Компанія також має намір розширити свій сервіс і забезпечити свій флот морськими суховантажами.

Агентські та експедиторські послуги

AvvaTerra AG (Авватерра) через свої філії та постійних партнерів надає агентські послуги для річкових і морських суден у порту Рені та на Сулинському каналі. Також компанія може здійснити експедирування вантажу і надати допомогу в оформленні повного комплекту вантажних документів у порту Рені.

Відділ транспортного експедирування організовує видачу вантажних документів, зокрема фітосаспортів, фумігацію вантажу, аналіз вантажу, врегулювання суперечок з контролюючими державними органами.

Зберігання у портах, перевалка на морські та річкові судна

Компанія має сучасні елеватори загальним об'ємом 130 тис. т та якісний сервіс із сушіння та очищення зерна, кваліфікований аналіз якості вантажу.

З 2023 р. компанія має в управлінні сучасний зерновий термінал в порту Рені.

Зерновий термінал «АГРО-РЕНІ»

Зерновий термінал «АГРО-РЕНІ»  розташований на території Ренійського морського порту. До 2023 р. належав компанії SRL «Rusagro-Prim».

Термінал забезпечує переробку одночасно різних зернових, олійних культур, бобових і тарно штучних вантажів. Потужність одночасного зберігання зернових у підлогових складах складає 30 тис. т.

Проведені технічні реконструкції та впровадження нових машин і механізмів дозволяють здійснювати перевалку відповідно до вимог міжнародних трейдерів.

Термінал надає послуги:

  • приймання, зберігання і відвантаження зернових як в експортному, так і в імпортному варіантах;
  • суднове агентування і лоцманське проведення;
  • експедирування будь-якого виду вантажу в експортному, транзитному і в імпортному варіантах;
  • усі види митного декларування декларування в експортному, транзитному та в імпортному варіантах.

Зерновий перевалочний комплекс «Агро-Рені»  має лабораторію з визначення якості вантажу. Забезпечено підтримка оптимальних умов зберігання (вологість, температура, склад газового середовища) зерна в складі, встановлено відеоспостереження, забезпечено надійний контроль. 

За даними аналітичної системи Youcontrol, бенефіціар компаній «АГРО-РЕНІ» через AvvaTerra AG — Федін Максим (Швейцарія).

Контакти

Швейцарія, Рютігофштрассе,1, 9052, Нідертойфен
Trading@avvaterra.ch
execute@avvaterra.ch

Діяльність

Портові елеваториТрейдингЛогістикаЗаготівля, обробка та зберігання