Евервелле Україна

Зерноторгівля, логістика
46

«Евервелле Україна» — компанія з іноземними інвестиціями, що спеціалізується на оптовій торгівлі зерном та олією як в Україні, так і на світовому ринку.

Компанія входить до структури групи EVERWELLE, яку було засновано в Естонії, м. Таллінн у грудні 1997 року. Основною діяльностю EVERWELLE є міжнародна торгівля сільськогосподарськими товарами, такими як зернові, олійні та компоненти для комбікормового виробництва.

ТОВ «Евервелле Україна» засновано у 2019 р.

«Евервелле Україна» надає весь спектр підтримки агровиробникам, що включає фінансування посівних, купівлю/продаж зерна, транспортування залізничним транспортом та супровід експортних операцій.

Основні напрямки діяльності:

Оптова торгівля та експорт

Компанія закуповує у агровиробників зернові (пшениця, ячмінь, кукурудза), олійні (ріпак, соняшник), бобові (соя, горох) та нішеві культури (просо, гірчиця, коріандр тощо).

«Евервелле Україна» надає консультації із зовнішньоекономічних операцій, супроводжує та організовує прямий експорт на партнерську компанію EVERWELLE в ЄС.

Компанія пройшла сертифікацію GMP+ та ISCC, що відповідає вимогам ЄС.

Логістика

Компані організовує та здійснює перевезення зернових залізницею як по Україні, так і за кордон. Власний парк зерновозів та цистерн для наливних вантажів дозволяє оперативно транспортувати агропродукти зі збереженням найвищих показників якості.

Фінансування

«Евервелле Україна» надає фінансування агровиробникам як у гривні, так і у валюті під заставу майбутнього врожаю із залученням аграрних розписок.

Зберігання

Компанія контролює елеватор «Традєкс» у Львівській області (м. Гніздичів), обсягом зберігання 13 тис. т. Елеватор «Традєкс» побудовано та відкрито у 2020 р., він оснащений сертифікованою лабораторією, зерноочисним та ваговим господарством. Зерносушарка італійського виробництва.

 Елеватор «Традєкс» — це маршрутний елеватор, який відвантажує залізничний маршрут за 3 доби.

#  За даними аналітичної системи Youcontrol, основний бенефіціар компанії «Евервелле Україна» — Лисак Віктор (Республіка Естонія), якому також належить 52,0% компанії «Традєкс»

Контакти

Рівненська область, м. Дубно, вул. Свободи, 2,
+38 (050) 029-50-03
+38 (050) 440-71-72 (Відділ закупівель)
office@everwelle.com.ua

Діяльність

Лінійні елеваториТрейдингЛогістикаЗаготівля, обробка та зберігання