ASPIK GROUP

Рослинництво, виробництво цукру
977

A'SPIK GROUP — група компаній, яка об'єднує підприємства і господарства, що працюють у сфері виробництва цукру, вирощування цукрових буряків, зернових, кукурудзи та сої.

Основні напрямки діяльності:

Виробництво цукру

До складу «АСПІК груп» входять два цукрові підприємства — завод ТОВ «Старокостянтинівцукор» (м. Старокостянтинів, Хмельницької області) та ПрАТ «Шепетівський Цукровий Комбінат» (м. Шепетівка, Хмельницької області).

Підприємства «Старокостянтинівцукор» та «Шепетівський Цукровий Комбінат» спеціалізуються на переробці цукрового буряка, виробництві цукру, меляси, гранульованого жому.

Потужність переробки: близько 7 тис. т цукрових буряків на добу.

Цукрові заводи «АСПІК груп» виробляють 5% загального державного об’єму цукру,  з них 90% продукції  — це цукор першої та другої категорії.

На ТОВ «Старокостянтинівцукор» розроблено і впроваджено схему сертифікації FSSC 22000. На ПрАТ «Шепетівський Цукровий Комбінат» впроваджена система менеджменту безпечності харчових продуктів ISO 22000.

Торговельна діяльність

У 2018 р. A'SPIK GROUP експортувала 3 тис. т гранульованого жому з цукрових буряків. Імпортером жому став один з найбільших гравців на світовому ринку кормів для великої рогатої худоби— голландська компанія Feedimpex.

За січень-квітень 2019 р. підприємства поставили понад 12 тис. т цукру, з них понад 4 тис. т — експорт. У 2019 р. головним чином експортували цукор до країн Євросоюзу: Іспанії, Румунії та Литви. Також провели кілька поставок до Таджикистану.

Рослинництво

A'SPIK GROUP також займається рослинництвом у Хмельницькій та Рівненській областях.

Профільні культури: цукрові буряки, кукурудза, соя, пшениця, пивоварний ячмінь.

Під цукрові буряки виділено земельні угіддя загальною площею 1,3 тис. га, ще 0,87 тис. га —  у Рівненській області. Крім того, території земельного банку A'SPIK GROUP засіяли ячменем, соєю, кукурудзою та квасолею.

A’SPIK Grouр у 2021 р. інвестувала в будівництво потужностей для зберігання зернових.  

Поряд з територією ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат»  у м. Шепетівка споруджено першу чергу елеватора «АГРО-ОРМС». В короткі терміни зведено зерносушарку та дві ємності для зберігання на 3 тис. т кожна,  виконані під’їздні майданчики для руху автотранспорта.

 

Історія розвитку:

2005 р. — A'SPIK GROUP надавала послуги зі збирання та перевезення сільськогосподарської продукції.

2009 р. — створено підприємство «Старокостянтинівцукор».

2010 р. — збільшено земельний банк до 5000 га.

2017 р. — придбано контрольний пакет акцій ПрАТ«Шепетівський Цукровий Комбінат».

2021 р. A'SPIK Group весной  навесні в м. Шепетівка Хмельницької області планується будівництво елеватора.  А 2022 року потужності будуть потроєні, друга черга елеватора дозволить надавати послуги фермерам з досушування та зберігання зернових.

2022 р. — у червні придбано компанію ТОВ «Юкрейніан Шугар Компані» — переробка цукру-сирцю, виробництво цукру, переробка сільгосппродукції (смт Первомайське, Миколаївська область).

#  За даними аналітичної системи YouControl, основний бенефіціар «АСПІК груп» через — «Старокостянтинівцукор», «Шепетівський Цукровий Комбінат», «АГРО-ОРМС», «Заслуч» — Співак Олександр Михайлович.

Профіль Фейсбук

Менеджмент

Співак Олександр Михайлович
Генеральний директор та власник групи компаній

Контакти

Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Зарічанська 3/1, офіс 413
+38 (0382) 70-88-70
+38 (098) 870-88-70
office@aspikgroup.com.ua
Подивитись на мапі

Діяльність

ПереробкаЗаготівля, обробка та зберігання