Тегра Україна ЛТД

Зернотрейдинг, зберігання, переробка сої
1426

«Тегра Україна ЛТД» є частиною Theeuwes Holding B.V. — дочірнього підприємства «Теувес Груп» (Theeuwes Group, Нідерланди),  що була заснована 1900 року.

До корпоративної сім'ї Theeuwes Holding B.V. входять 10 компаній: в різні роки було відкрито філії в Нідерландах, Україні та США.

Дочірні підприємства «Теувес Холдинг» здебільшого займаються торгівлею, виробництвом і переробкою сільськогосподарської сировини по всьому світу, приділяючи особливу увагу Західній і Східній Європі.

В Україні Theeuwes Holding B.V. належить низка компаній, таких, як ПП «Агрофірма «Розволожжя», ТОВ «Поліфарм Україна», основними видами діяльності яких є молочне тваринництво та вирощування сільськогосподарських продуктів, таких як зернові, олійні культури та цукрові буряки на 5,5 тис. га в Білоцерківському районі Київської області.

Компанія «Тегра Україна ЛТД» працює на українському ринку з 1997 року. «Тегра Україна» зосередила свої зусилля на торговельній та експортній діяльності на ринку сільськогосподарської продукції — зернових, бобових, олійних та нішевих культур.

Основні напрямки діяльності:

Закупівля і торгівля олійними, зерновими та бобовими культурами

Компанія закуповує та реалізує олійні та нішеві культури на внутрішньому та зовнішньому ринках, експортує їх до таких країн як Нідерланди, Норвегія, Німеччина, Бельгія, Польща, Литва та Білорусь.

Логістика

Автопарк Гайсинської філії  «Тегра Україна ЛТД» налічує 16 сучасних зерновозів.

Переробка сої

 Гайсинська філія «Цехаве Протеїн»

Завод з переробки олійних культур знаходиться в м. Гайсин Вінницької обл., працює з 2007 року і виробляє не-гмо соєву макуху та соєву олію. Завдяки встановленому сучасному обладнанню американської фірми «Інста-Про», підприємство відповідає найвищим міжнародним стандартам за технологією переробки олійних культур.

Продукція:

  • сира нерафінована соєва олія
  • гідратована соєва олія
  • соєва макуха не-ГМО

Завод сертифікований за системою GMP+, обладнаний пресовим цехом, резервуарним парком і елеваторним комплексом.

Після запуску заводу, того ж року компанією було введено в експлуатацію додаткові потужності зі зберігання зернових на 15 тис. т, запущено зерносушарку.

У 2010 р. компанією «Цехаве Корм ЛТД», співвласником якої був «Теувес Холдинг», у м. Гайсині відрито завод із виробництва комбікормів, преміксів і концентратів. Побудовано дві лінії приготування кормів, три пакувальні лінії, лінію грануляції, складські приміщення. На заводі виробляють готові корми для великої рогатої худоби та свиней, концентрати та премікси для сільськогосподарських тварин.

З жовтня 2019 року «Тегра Україна ЛТД» працює в об'єднанні «Цехаве Протеїн»: Theeuwes Holding B. V. та Royal Agrifirm Group завершили угоду про об'єднання (злиття компаній «Тегра Україна ЛТД» і «Цехаве Корм»). ся виробнича та збутова діяльність щодо продуктів переробки сої здійснюється новою юридичною особою «Цехаве Протеїн».

У 2021 р. «Тегра Україна ЛТД» вийшла з бізнесу з переробки сої, яким займалася понад 13 років. Переробкою сої стала займатися компанія «Цехаве Протеїн».

Зберігання

«Гайсинський елеватор»

Для розширення трейдингового напряму, «Тегра Україна ЛТД» у компанії «Луї Дрейфус Компані Україна» придбала елеватор, що знаходиться поруч зі своєю Гайсинською філією. Елеватор підлогового типу зберігання введений в експлуатацію в 1970-х роках.

Місткість зерноскладів «Гайсинського елеватору» «Тегра Україна ЛТД» становить 31 810 куб. м. або 25 тис. т. Сертифікована лабораторія має все необхідне обладнання, включаючи Інфратек та автоматичний пробовідбірник. 

З 2023 р. елеватор здається в оренду.

Істория развитку:

1900 р. — заснування Theeuwes Group Яном Баптистом Теувесом, який мав вітряк у нідерландському селищі Рієн і займався переробкою зерна та кори для шкіряної промисловості.

1918 р. — підприємство перейшло до Яна Теувеса і його братів, Хууба і Франса.

1946 р. — Ян перейняв бізнес у братів, ставши його єдиним власником.

1950-е рр. — третє покоління: Тієст, Герріт і Лео Теувес розширили сімейний бізнес як з точки зору роду діяльності, так і з точки зору міжнародної діяльності. В наступні десятиліття, Теувес Груп виріс до холдінгової компанії з декількома дочірніми компаніями вдома та за кордоном.

1993-1997 рр. — Theeuwes Holding B.V. існувала у вигляді представництва в Україні.

1997 р. — зареєстровано компанію «Тегра Україна ЛТД» у вигляді дочірнього підприємства Theeuwes Group.

2004 р. — Theeuwes Group очолило четверте покоління родини.

2006 р. — початок будівництва заводу у м. Гайсині Вінницької області, обсяг інвестицій склав €2,3 млн.

2007 р. — на початку вересня відбулося відкриття власного заводу компанії — Гайсинської філії ДП ЗАТ  «Теувес Холдинг Тегра Україна ЛТД» з потужністю переробки 75 тис. т сої на рік.

2010 р. — у м. Гайсин введено в експлуатацію завод із виробництва комбікормів, преміксів і концентратів ТОВ «Цехаве Корм ЛТД».

2017 р. — «Гайсинський завод» переробив 40 тис. т соєвих бобів і виробив 30,5 тис. т соєвої макухи та 7,2 тис. т соєвої олії.

2019 р. — компанії Theeuwes Holding B.V. і Royal Agrifirm Group ухвалили рішення про створення нової компанії «Цехаве Протеїн», яка займатиметься переробкою та реалізацією продуктів переробки сої. Об'єднання сил 2 компаній допоможе створити команду досвідчених експертів з питання годівлі на виробничих потужностях компанії «Тегра Україна ЛТД».

Компанія «Тегра Украіна ЛТД» увійшла в десятку найбільших виробників соєвої олії в Україні за підсумками 2019 року.

2020 р. — у лютому Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії «Теувес РІЕЛ ІСТЕЙТ» (Нідерланди) купити активи «Української елеваторної компанії» («Гайсинський зерносклад»). У червні угоду було закрыто.

У серпні «Цехаве Протеїн» перейшов під контроль Theeuwes Holding B.V. 

2021 р. — у лютому ДП ЗАТ Теувес Холдинг «Тегра Україна ЛТД» завершила процес оформлення продажу заводу з переробки сої в м. Гайсин Вінницької області. Новим власником стала компанія «НьЮСАЙНС РІЕЛ ІСТЕЙТ ЛТД», яка також є частиною групи Theeuwes Holding B.V.

# За даними аналітичної системи YouControl, засновник «Тегра Україна ЛТД» — Theeuwes Holding B.V. (100%), бенефіціар — Теувес Віктор Хан Генрі (Нідерланди).

Генеральний директор «Тегра Україна ЛТД» — Гончарук Анна Володимирівна .

Профіль Фейсбук

Менеджмент

Теувес Віктор Хан Генрі
Генеральний директор Theeuwes Holding, власник компаній «Цехаве Протеїн»,

Контакти

Київська область, м. Київ, вул. Старонаводницька, буд.13, офіс 126Г (центальний офіс)
+38 (044) 223-12-22 (Офіс у Києві)
+38 (0433) 42-58-91 (Гайсинська філія)
thegra@thegra.kiev.ua (Офіс у Києві)
tnesterova@thegra.kiev.ua (Гайсинська філія)
Подивитись на мапі

Діяльність

Лінійні елеваториПереробкаЛогістикаЗаготівля, обробка та зберігання