CHS Україна

Трейдинг, оптова торгівля зерном, сільське господарство
3325

CHS Inc. — провідна міжнародна агрокомпанія, що належить фермерам, власникам ранчо та сільськогосподарським кооперативам зі США.

Компанія CHS базується в США зі штаб-квартирою в м. Сент-Пол, Міннесота. 

Акції CHS торгуються на біржі NASDAQ за котируванням CHSCP, CHSCO, CHSCN, CHSCM та CHSCL.

На кінець 2022 р. власниками CHS виступають  біля 900 кооперативів, 75 000 виробників і 20 000 привілейованих акціонерів. Вона управляється радою директорів, що складається з 17 фермерів і власників ранчо, яких обирають власники кооперативів і виробничих підприємств. 

Основні сфери діяльності:

 • енергетика,
 • нафтопереробка,
 • сільське господарство,
 • виробництві продуктів харчування.

CHS постачає енергоносії, добрива та ЗЗР для сільськогосподарських культур, насіння, надає послуги з продажу зерна, виробничі та сільськогосподарські послуги, корми для тварин, продукти харчування та інгредієнти харчових продуктів, надає послуги з управління ризиками.

Компанія керує нафтопереробними заводами та нафтопроводами, а також виробляє, продає та розповсюджує під маркою Cenex® очищене пальне, мастила, пропан та енергоносії з відновлюваних джерел. 

CHS здійснює керування одним з найбільших приватних парків вантажівок у США. 

CHS пропонує власні сільськогосподарські рішення, серед яких:

 • генетично перевірене насіння Allegiant®,
 • високоефективні стимулятори,
 • добрива для сільськогосподарських культур,
 • засоби захисту сільськогосподарських культур,
 • засоби для обробки насіння,
 • цифрову платформу Agellum® ,
 • послуги CHS YieldPoint® для точного сільського господарства.

CHS вирощує та обробляє зернові культури в усьому світі.

CHS продає понад 52 млн т зерна та олійних культур клієнтам із США та більш ніж 65 країн світу.

CHS North America: офіси з продажу зерна, що розташовані в США та Мексиці. 

Широка мережа реалізації зерна від виробників і продаж зернових та олійних культур від кооперативів, що входять до CHS, фермерів і господарств, які належать самій компанії. CHS North America керує терміналами на річках Міссісіпі, Міннесота, Огайо, Іллінойс та виробляє суху барду з розчинними речовинами (DDGS) — побічний продукт етанолу, який використовується в галузі виробництва кормів для домашнього скота.  

CHS South America: в Бразилії маючи штаб-квартиру в м. Сан-Паулу та офіси, розташовані по всій Бразилії, компанія CHS виробляє зерно та розповсюджує добрива по всіх основних сільськогосподарських районах. CHS South America імпортує добрива та виробляє спеціальні суміші добрив для використання фермерами регіону. Зернові експортуються через спільне підприємство TCN, що знаходиться у власності CHS та володіє термінальним доступом до порту Ітакі, м. Сан-Луїс, а також через основні експортні коридори, зокрема Сантос і Паранагуа.

Аргентина, Парагвай, Уругвай: маючи штаб-квартиру в Буенос-Айресі компанія CHS веде діяльність у 3 країнах, займається виробництвом зерна та розповсюдженням добрив по всіх основних сільськогосподарських регіонах. Транспортується продукція через основні порти регіону.

CHS Asia Pacific: штаб-квартира розташована в Сінгапурі. Крім того, CHS має офіси в Австралії, Китаї, Південній Кореї та Тайвані та обслуговує клієнтів цього регіону, привозячи зерно, DDGS і добрива з господарств CHS з усього світу.

CHS Europe: штаб-квартира CHS розташована в Женеві, Швейцарія. Компанія має офіси в Болгарії, Угорщині, Румунії, Сербії, Іспанії та Україні, а також у Йорданії, Туреччині та на Близькому Сході. CHS закуповує та продає зернові й олійні культури в регіонах чорноморського та середземноморського басейнів, координує світові закупівлі добрив.

CHS має стратегічно розташовані виробничі потужності, зокрема баржеві крани на р. Дунай у м. Джурджу, Румунія, та Орошгазі, Угорщина.

CHS має доступ до Чорного моря через глибоководні порти в Одесі (Україна) та Константі (Румунія), а також через інші експортні термінали — Південний та Миколаїв.

 CHS Україна («СіЕйчЕс Україна») — агрокомпанія, яка займається експортом зерна, інвестує в розвиток портової інфраструктури та здійснює програми співпраці з українськими фермерами за допомогою ефективних фінансових інструментів.

Щорічно «CHS Україна» експортує близько 1 млн т зернових.

Основні культури на експорт — кукурудза, пшениця, ячмінь і соя.

Ринки для експорту: Єгипет, Марокко, Корея, Індонезія, Бангладеш, Філіппіни, Іспанія, Ізраїль, Італія, Алжир, Туніс, Китай, Японія тощо.

На жовтень 2017 р. в Україні компанія мала 9 регіональних менеджерів та 2 офіси — в Одесі та в Києві. Курирує закупівельні та експортні ціни женевський офіс. Працювати «СіЕйчЕс Україна» воліють із дрібними та середніми фермерами.

Крім того, компанія розвиває напрямок трейдингу нішевих культур — нуту, квасолі тощо. Їх перевалку здійснювали через контейнерний термінал в Одесі.

Читати за темою: Досвід CHS: фермерський кооператив став зернотрейдером

Історія розвитку:

2008 р. — корпорація CHS утворила в Україні компанію «СіЕйчЕс Україна». 

2009 р. — CHS навесні повідомила про початок інвестування у спільний з GNT Terminals (Одеса) проект зі створення експортного зернового терміналу в Одесі, потужністю перевалки 2 млн тонн на рік. Передбачалося, що CHS управлятиме частиною потужностей терміналу, включно з транспортною інфраструктурою, через офіс CHS Europe в Женеві (Швейцарія), а також здійснюватиме маркетинг зерна.

2010 р. — CHS Україна інвестувала $40 млн у проєкт будівництва портового зернового терміналу «Олімпекс Купе Інтернейшнл» (Одеса).

2010 р. — «СіЕйчЕс Україна» стала членом Європейської бізнес асоціації.

2015/2016 МР — «СіЕйчЕс Україна» експортувала з України 1,1 млн т зерна.

2019 р. — CHS Europe вийшов із проєкту «Олімпекс Купе Інтернейшнл», частку CHS Europe викупила GNT Group.

# За даними аналітичної системи Youcontrol, генеральний директор «СіЕйчЕс Україна» — Міхаіл Ганевіч.

Менеджмент

Кравчук Юрій Анатолійович
Кравчук Юрій Анатолійович
Керівник відділу закупівлі

Контакти

Київська область, м. Київ, вул. Сагайдачного, буд. 33, поверх 6
+38 (067) 482-27-53
+38 (044) 364-20-10
+38 (044) 364-20-11

Діяльність

Трейдинг