B.I.G. Harvest Group

Рослинництво, молочне тваринництво, зберігання
2504

B.I.G. Harvest Group (Група компаній «Бета») займається вирощуванням, переробкою, зберіганням та реалізацією сільськогосподарської продукції, молочним тваринництвом.

Агрохолдінг B.I.G. Harvest Group розпочався зі створення материнського підприємства МПВКП «Бета» у 1991 році в м. Ясинувата Донецької області. У 2000 р. було засновано компанію «Бета-Агро-Інвест». Основним видом діяльності групи стало сільське господарство і сільськогосподарське рослинництво.

Підприємства B.I.G. Harvest Group працюють у двох областях України: Донецькій (група «Схід») та Чернігівській (група «Північ»).

Основні напрямки діяльності: 

Рослинництво

Земельний банк: група обробляє землі у Донецькій та Чернігівській областях. На 2021 рік це 31 тис. га оброблюваної землі.

Група «Північ»: у Чернігівській області B.I.G. Harvest Group працює з 2012 року. За відносно невеликий термін ТОВ «Ім. Шевченка» збільшило банк землі на Чернігівщині — до 10 тис. га.

Профільні культури: пшениця озима, кукурудза, соняшник. На полях агрохолдингу культивують також ячмінь озимий, яровий ячмінь, ріпак озимий, люцерну, гірчицю, нут.

Частина угідь відведена під посіви багаторічних трав задля раціону великої рогатої худоби, яку розводять на  молочно-товарній фермі підприємства.

✅ Тваринництво

Група «Північ» B.I.G. Harvest Group займається молочним тваринництвом.  Загальне стадо ВРХ налічує близько 600 голів худоби молочної породи на тваринницькій фермі, розташованій у селі Тараса Шевченка.

Послуги зі збирання врожаю

Машинно-тракторний парк агропідприємств B.I.G. Harvest Group налічує десятки тракторів та комбайнів різної модифікації, а також тракторів МТЗ. У Компанія «Бета-Агро-інвест» в основному використовується техніка американського виробника John Deere, одного з світових лідерів у галузі.

В наявності посівні комплекси для зернових культур, виробнича потужність самохідних обприскувачів John Deere — до тисячі гектарів посівних площ на добу.

Підприємства Групи компаниій «Бета» використовують сучасну сільськогосподарську техніку, обладнану GPS-трекерами.

Логістика

Автопарк B.I.G. Harvest Group налічує десятки одиниць автотранспорту різної модифікації та вантажопідйомності, серед яких тягачі Scania, вантажівки КАМАЗ та ГАЗ, напівпричепи Bodex, автокран, трал, цистерни для перевезення мінеральних добрив КАС. Вся автотехніка обладнана GPS-трекерами.

Крім власної логістики, автопарк Групи надає послуги в сфері вантажоперевезень по території України сільськогосподарської та іншої продукції.

✅ Виробництво електроенергії

Компанія «Бета-Енерджі-Грін» розпочала будівництво біоенергетичного комплексу з виробництва електроенергії з біогазу у с. Малий Листвен Чернігівської області. «Бета-Енерджі-Грін» працюватиме на відходах тваринництва та кукурудзяному силосі.

Запланована потужність біогазового комплексу — 2,4 МВт електричної енергії. Дигестат, що залишається після анаеробного зброджування біорозкладаємої сировини, буде використовуватися на власних полях «Бі.Ай.Джі. Харвест Груп» як добрива.

Зберігання

З метою ефективного зберігання та доопрацювання зернових і олійних культур, вирощених підприємством, у Групи є три елеватори в Донецькій та Чернігівській областях. 

В Донецькій області, а саме, в смт. Очеретине і с (Ясинуватський район) успішно функціонують два хлібоприймальних пункти сукупною місткістю 27 тис. тонн одночасного зберігання.

«Очеретинський елеватор» «Бета-Агро-Інвест»

Знаходиться у смт. Очеретине Донецькїй області. Потужність одночасного зберігання елеватора — 14 тис. т у підлогових складах.

«Новгородський елеватор» «Бета-Агро-Інвест»

Знаходиться у смт. Нью-Йорк (до 1 липня 2021 р.   смт. Новгородське) на Донеччині біля залізничної станції Фенольна. Об'єм зберігання — 11 тис. т у підлогових складах. 

Елеватор «Ім. Шевченка» «Бета-Агро-Інвест»

Знаходиться в с. Малий Листвен Чернігівської області. Елеватор будувався в 3 черги. У 2015 році B.I.G. Harvest Group побудувала першу чергу елеватора: 2 силоси на 10 тис. т. Друга черга була реалізована у 2016 р. з таким самим об'ємом. 

Третю чергу завершено у кінці 2021 р., після розширення  потужність одночасного зберігання елеватора компанії «Ім. Шевченка» склала 60 тис. т у металевих силосах від компанії Варіант Агро Буд.

Елеватор унікальний тим, що працює на біопаливі: на власній трісці. Елеваторний комплекс «Ім. Шевченка» оснащений ваговим, зерносушильним обладнанням, системами транспортування та температурного контролю зерна у силосах, має сертифіковану виробничо-технологічну лабораторію, укомплектовану необхідними вимірювальними приладами. 

Історія розвитку:

1991 р. — створення Малого Приватного виробничо-комерційного підприємства «Бета» (м. Ясинувата Донецької області).

2000 р. — засновано ТОВ «Бета-Агро-інвест», з банком землы 700 га, яке взяло курс на розвиток агросектору Донеччини. Уже за кілька років це аграрне підприємство стало одним із найбільш успішних виробників сільськогосподарської продукції в регіоні.

2004 р.придбання «Горлівського КХП» у Донецькій області.

2012 р. — земельний банк групи досяг 28 тис. га. Компанія розширила географію своєї діяльності: «Бета Агро Інвест» придбав у Ріпкинському районі Чернігівської області сільськогосподарське підприємство. Створивши ТОВ «ім.Шевченка», на протязі відносно невеликого терміну це підприємство значно збільшило банк землі.

Модернізовані зерносховища в смт. Очеретине та смт. Новгородське (Ясинуватський район). З «нуля» побудований та оснащений високотехнологічним швейцарським обладнанням млиновий комплекс «Бета-Млин» (м. Горлівка), який переробляв 100 т/добу зерна пшениці.

Крім сільського господарства, B.I.G. Harvest Group активно розвивалась в будівельному, готельному бізнесах, в роздрібній торгівлі продуктами харчування. Також було налагоджено виробництво ексклюзивних більярдних столів.

2013-2014 рр. — земельний банк ТОВ «Бета-Агро-інвест» становив близько 40 тис. га, власна новітня машинно-тракторна станція (МТС) обслуговувала десятки тракторів і комбайнів John Deere, іншу сільськогосподарську техніку і засоби механізації. Врожайність сільськогосподарських культур була доведена до найвищих показників в області.

В Горлівці був капітально реконструйований млиновий комплекс, виробнича потужність — 20 тис. т одночасного зберігання зерна, з сучасним млиновим й елеваторним обладнанням, системою автоматизованного управління.

В результаті бойових дій на Донбасі, агрохолдинг втратив контроль над 12 тыс. га землі, що опинилася на непідконтрольній території, був втрачений млинкомбінат у Горлівці, внаслідок обстрілів зруйновано комплекс «Бета-Млин».

2015-2016 рр. — на Чернігівщині в с. Малий Листвен силами підприємства збудовано першу чергу сучасного елеватора «Ім. Шевченко» місткістю 22 тис. т. Об'єднання активів у селах Малий Листвен, Тараса Шевченка Ріпкинського району у ТОВ «Імені Тараса Шевченка».

2020 р. — на Чернігівщині розпочато будівництво біогазового заводу Групи, який перероблятиме відходи тваринництва та елеваторного виробництва.

2021 р. — компанія «Бета Агро Інвест» почала розбудову третьої черги елеватора на Чернигівщіні. Чергове розширення елеватору «Ім. Шевченка» на 40 тис. т одночасного зберігання буде завершене у 2022 році.

Будівництво біогазового заводу йде повним ходом. Група компаній «Бета» співпрацює з найкращими підрядниками України та Європи, серед яких ДП «УкрСіверБуд»(компанія готує майданчики під будівництво, будує силосні ями) та Концерн WOLF System, Германія.
 
2022 р. — у вересні елеватор «Ім. Шевченка» в Чернігівській області працював та приймав зерно нового врожаю. На Чернігівщині вдалося засіяти 90% земель компанії. А в Донецькій області компанії вдалося зібрати лише 20% врожаю озимих культур: інші посіви згоріли, частину не вдалося зібрати через постійні обстріли. 
 
2023 р. — плани побудувати біогазовий завод не здійснилися. Компанія продовжує пошук фінансування для будівництва біогазового заводу.

# Виконавчий директор ради директорів компанії B.I.G. Harvest Group, засновник та власник «Бі.Ай.Джі. Харвест Груп Паблік Лімітед» Іщенко-Гіллер Євгеній Володимирович.

Генеральній директор Групи компаній «Бета» — Гненний Віталій Анатолійович.

Профіль Фейсбук

Центральний офіс B.I.G. Harvest Group та офіс групи «Північ» знаходяться у м. Чернігові, офіс групи «Схід» — у м. Дружківці Донецької області.

Менеджмент

Іщенко-Гіллер Євген Володимирович
Іщенко-Гіллер Євген Володимирович
Виконавчий директор ради директорів, власник

Контакти

Чернігівська область, м. Чернигів, вул. Київська, буд. 11, БЦ Black Wood Tower, 7-8 поверх
0800-607-097
+38 (0462) 97-70-97
info@big-harvest.com
Подивитись на мапі

Діяльність

Лінійні елеваториПереробкаЛогістикаЗаготівля, обробка та зберігання