Контінентал Фармерз Груп придбала потужний елеватор на Львівщині

Контінентал Фармерз Груп придбала потужний елеватор на Львівщині
Контінентал Фармерз Груп придбала потужний елеватор на Львівщині
Джерело фото: Пресслужба «Контінентал Фармерз Груп»

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» придбала лінійний елеваторний комплекс у Львівській області. Потужність одночасного зберігання елеватора становить 120 тис. тонн, з яких 77 тис. тонн — зберігання у металевих силосах, і 43 тис. тонн — у збірних залізобетонних силосах та на складах. Таким чином загальний обсяг усіх потужностей зберігання Контінентал зріс до 634 тис. тонн.

Про це повідомила пресслужба компанії.

«Контінентал продовжує реалізовувати свою стратегію розвитку та інвестує в додаткові потужності зберігання навіть попри складну економічну ситуацію в країні. Адже ми розуміємо, що одну з ключових ролей у ланцюгу постачання продукції рослинництва відіграє саме інфраструктура, — прокоментував генеральний директор Контінентал Фармерз Груп Георг фон Нолкен. — З придбанням цього об’єкта ми також отримали змогу суттєво оптимізувати свою логістику: новий елеватор знаходиться в районі великого залізничного вузла і має можливість відвантаження залізницею до 45 вагонів зерна на добу. Елеваторний комплекс сучасний, багатофункціональний і повністю автоматизований, тож ми не понесли зайвих витрат на модернізацію чи додаткове обладнання, що також важливо».

В компанії зазначили, що розширення відбулося в регіоні, який, зважаючи на вагомий обсяг земельного банку, був недостатньо покритий власними зерносховищами: дотепер на Львівщині працювало лише три невеликі сушильно-зернові комплекси Контінентал загальною потужністю 31 тис. тонн.

Нагадаємо, елеваторні потужності «Контінентал» забезпечені генераторами для можливості безперебійної роботи в разі перебоїв у електропостачанні та повністю готові приймати культури ранньої групи.