У Сумській області добудовують елеватор

Елеватор із обладнанням «ЛУБНИМАШ» добудовують на Сумщині. Зараз там встановлюється остання ємність для зберігання зерна. Об’єм загального зберігання зернових становить 12 тисяч метрів кубічних. Елеватор будують у дві черги.

Про це повідомляє пресслужба «ЛУБНИМАШ».

Першу чергу елеватора розпочали у 2020 році з зерносушильного комплексу. Встановили шахтну зерносушарку У13-СШ-25 М продуктивністю 335 тонн на добу, зі зняттям вологості з 24 до 14%. Зерносушарка з теплогенератором. Зерно сушать на щепі.  

Дві оперативні ємності для зерносушарки загальним об’ємом 600 метрів кубічних. Комплекс включив транспортну ув’язку оцинкованого виконання, продуктивністю 100 т/год: 5 транспортерів, 5 норій та 5 гвинтових конвеєрів.

«Будівництво другої черги почалося в 2023 році зі встановлення ємностей основного зберігання. Силоси плоскодонні діаметром 16,5 м, в кількості 3 шт., в комплекті з надсилосними галереями та зачисними шнеками. На цьому етапі доукомплектували об’єкт і оцинкованим транспортним обладнанням: 1 норія та 8 транспортерів продуктивністю 100 т/год., та самопливним обладнання»,— повідомляють спеціалісти «ЛУБНИМАШ».