В KMZ Industries призначили колишню топ-менеджерку AGI стратегічною радницею

На посаду Стратегічної радниці компанії KMZ Industries призначили Вікторію Умін, яка є директоркою Green&Clean Global та віце-президенткою Канадсько-Української Торгово-Промислової Палати. 

Про це повідомили на сайті KMZ Industries.

Раніше Вікторія Умін була старшою директоркою з глобальної стратегії та розвитку бізнесу Ag Growth International (AGI).

В компанії зазначили, що пані Умін володіє значним досвідом роботи в сфері міжнародного розвитку бізнесу, стратегічного планування, злиття та поглинань, а також управління корпоративними відносинами. 

«За останні 20 років KMZ Industries пройшла шлях від виробника місцевого значення до компанії світового класу, яка конкурує на рівних з глобальними виробниками. Наступний важливий крок у розвитку компанії — це вихід на світовий ринок. KMZ Industries, як і багато інших українських компаній, щодня стикається з новими викликами і проявляє неймовірну стійкість та амбіційність у складних умовах ринку. У KMZ Industries є великий потенціал за рахунок наявних розробок та кваліфікованого персоналу, тому компанія має усі складові для забезпечення місця лідера у світовому пулі виробників елеваторного обладнання», — зазначила Вікторія Умін.

Генеральна директорка KMZ Industries Валерія Калашник додала, що унікальний досвід та широка експертиза Вікторії Умін посилять компанію задля досягнення високих результатів у міжнародній бізнес-площині.