Британський страховик представив інструмент покриття військових ризиків для суден у Чорному морі

Інструмент покриття військових ризиків для суден у Чорному морі представили Британський страховий та перестрахувальний брокер Miller у партнерстві з технологічною компанією Clearwater Dynamics (CWD) та урядом України. 

Про це повідомляють «Порти України». 

Інноваційне рішення від CWD у режимі реального часу дозволить моніторити операційну діяльність у морському коридорі як під час транзиту суден, так і під час перебування їх у портах.

Рішення буде підтримане страховиками Lloyd’s та лондонського ринку з рейтингом А, які нададуть страхові можливості для повного покриття полісів.

«Використовуючи технологію CWD та оперативну підтримку, ми можемо надати страховикам інформацію, необхідну їм для страхування суден, що прямують коридором. Ми відкриті для всіх запитів і сподіваємося допомогти Україні відновити життєво важливі міжнародні перевезення її зерна»,— сказав керівник підрозділу Direct Marine компанії Miller Нік Саммерс.

В прес-релізі наголошується, що завдяки значному збільшенню впевненості в тому, що судна активно контролюються під час роботи в зоні військового ризику, це партнерство допоможе забезпечити більш безпечний прохід торговельних суден з України та сприятиме переміщенню зерна для підтримки зростаючих гуманітарних потреб у світі.

Читати також: Високий попит на перевезення українського зерна морем значно підвищив ставки фрахту

Нагадаємо, у серпні ВМС ЗСУ встановили у Чорному морі тимчасовий коридор через власні територіальні води та води країн НАТО, яким уже скористалися балкери Resilent Africa та Aroyat, що заходили до порту Чорноморськ для завантаження понад 20 тис. тонн української агропродукції для країн Азії та Африки.

Минулого тижня у напрямку українських портів тимчасовим коридором пройшли ще три судна під завантаження експортною продукцією — зерном та залізною рудою.