УЗ найближчим часом буде використовувати наявні візки лише для перестановки вагонів ЦТЛ

АТ «Укрзалізниця» планує змінити умови перестановки вагонів з колії 1520 мм на колію 1435 мм. УЗ розпочне здійснювати перестановку візків та використовувати наявні візки лише для вагонів ЦТЛ.

Про це йшлося під час наради представників товариства з перевізниками Румунії та Молдови 26 вересня, передає Rail.insider.

Зараз вагони колії 1520 мм філії «Центр транспортної логістики» (ЦТЛ) слабко задіяні, адже на ринку — профіцит рухомого складу. Тому УЗ планує активніше використовувати вагони ЦТЛ для експортних перевезень через прикордонні переходи з перестановкою на візки колії 1435 мм.

«Найближчим часом ми розпочнемо робити перестановку візків та використовувати наявні візки лише для перестановки вагонів ЦТЛ. При цьому власники приватних вагонів, можуть виготовити для своїх потреб візки колії 1435 мм (УЗ має відповідне технічне рішення на кількох вагоноремонтних заводах). Бізнес зможе свої візки поставити під свої вагони», — уточнив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов.

Таким чином наразі у планах «Укрзалізниці» максимально використовувати наявні візки, яких понад 3 тис., для перестановки та використання вагонів парку ЦТЛ.