Астарта-Київ експортувала 833 тисячі тонн продукції у 40 країн світу

Впродовж 2022-2023 маркетингового року, в умовах обмежених логістичних можливостей, «Астарта» експортувала 833 тисячі тонн продукції. Експортна географія компанії налічує понад 40 країн світу.

Про це повідомяє пресслужба компанії.

«Астарта» поставити на зовнішні ринки 563 тисячі тонн зернових та олійних культур, у т.ч. 177 тисяч тонн пшениці та 386 тисяч тонн кукурудзи.

Основними імпортерами пшениці стали Італія, Іспанія, Індонезія та Кенія, а кукурудзи — Китай, Португалія та Іспанія.

Основними споживачами продуктів переробки сої стали країни ЄС. Експортувавши 48 тисяч тонн соєвої олії та 133 тисячі тон соєвого шроту, компанія наразі займає друге та перше місця серед експортерів цієї продукції відповідно.

«За рахунок правильно вибудованої репутації, прозорості і сталості ведення бізнесу ми були готові до інтеграції в європейські ринки як з основними нашими продуктами, так і нішевими. До речі, нішеві, зокрема органічні льон та гірчиця, стали одним з відкриттів минулого сезону. Саме їхня присутність у нашому продуктовому портфелі дозволила нам працювати як з великими, так і з регіональними гравцями європейського союзу»,- говорить комерційний директор «Астарти» Вячеслав Чук.

В планах «Астарта-Київ» продовжувати поглиблення торговельних відносин з ключовими європейськими партнерами та розвивати продуктову лінійку під власною торговою маркою.