Термін дій дозволів для вантажних перевезень України та Польщі до третіх країн подовжили

Україна та Польща домовились про продовження дії дозволів для виконання вантажних перевезень до третіх країн. Діятимуть дозволи до 30 червня.

Про це повідомляє Мінінфраструктури.

Найближчим часом пройде профільне засідання українсько-польської змішаної Комісії про міжнародні автомобільні перевезення, де обговорють питання в галузі міжнародних автомобільних перевезень, зокрема ухвалення довгострокового рішення щодо дозволів.

«Вдячний Міністерству інфраструктури Польщі за відкритість до співпраці та готовність до вирішення таких важливих питань. Останні кілька тижнів це тема була на порядку денному Міністерства. Ми обіцяли нашим перевізникам, що знайдемо рішення – ми його знайшли спільно із польською стороною. Переконаний, що співпраця наших країн і надалі буде ефективною та на користь як Україні, так і Польщі»,— наголосив заступник міністра інфарструктури України Сергій Деркач.

Сторони також обговорюють функціонування електронної черги для перетину кордону вантажівками.

«Наразі погоджено проведення онлайн-зустрічі із польськими перевізниками щодо єЧерги. На прохання Міністерства відновлення, Міністерство інфраструктури Польщі проаналізує аспекти роботи автомобільних пунктів пропуску в Корчовій, Медиці та Гребенне з метою максимального збільшення їх пропускної спроможності. Останнє прямо впливає на швидкість перетину кордону вантажівками відповідно до запису в єЧерзі»,— говориться в повідомленні.

Окремо сторони дійшли згоди щодо трактування Угоди з ЄС про перевезення вантажів автомобільним транспортом.