Risoil повністю запустила в роботу двосторонній пірс у Чорноморську

Двосторонній пірс Risoil довжиною 342 м в порту Чорноморськ
Двосторонній пірс Risoil довжиною 342 м в порту Чорноморськ
Джерело фото: Risoil

Група компаній Risoil повідомила про повний запуск двостороннього пірса довжиною 342 м в порту Чорноморськ. Вартість будівництва, включно з унікальним технологічним обладнанням для перевалки олії та зернових склала 1,5 млрд грн (*за цінами 2021 року).

Про це Група сповістила на своїй сторінці у Facebook.

На підходах до пірсу за умовами першого в Україні договору про реалізацію взаємопов'язаних проєктів «Take or pay» між АМПУ та Рисоіл Терміналом проведено днопоглиблення.

Група інформує, що після введення в експлуатацію успішно протестована можливість працювати одночасно з різними видами вантажів з обох сторін гідротехнічної споруди, використовуючи стаціонарну суднонавантажувальну систему продуктивністю до 3000 тонн на годину. Крім нових експортних можливостей, передбачено приймання зернових з барж і суден різних типів.

«Наша ідея втілена у життя завдяки Силам оборони України та усім вам — сотням людей, які гідно виконували свою роботу, та висловлювали нам свою підтримку», — наголошують співзасновники Risoil Олександр Мінов і Шота Хаджишвілі.

Урочисте відкриття пірсу ГК Risoil відклала до завершення воєнного стану.