Ренійський елеватор побудує нові потужності для перевалки рослинної олії та зберігання зерна

«Ренійський елеватор» планує реконструкцію цілісного майнового комплексу підприємства для здійснення перевалки олії. Крім того, елеватор планує збудувати 6 металевих ємностей для зберігання зерна, кожна з яких ємністю 1892 м3. з транспортними лініями.

Про це пише Юг.Тoday з посиланням на інформацію виконкому Ренійської міськради.

Для організації перевалки олії та будівництва додаткового зберігання «Ренійський елеватор» звернувся до Ренійської міської ради з проханням дозволити розробку нового детального плану території земельної ділянки площею 2,97 га. 

За інформацією видання, окремою проблемою, яка виникла на шляху розширення Ренійського елеватора, є необхідність реконструкції залізничних та автомобільних колій у точці їхнього перетину на автотрасі Рені – Ізмаїл.

Оскільки ця точка знаходиться в безпосередній близькості від елеватора, Ренійська міськрада звернулася до керівництва Одеської залізниці з проханням перенести залізничний переїзд, що діє, аби поліпшити схему руху великовантажного автотранспорту (насамперед фур із зерном).

Однак, як заявив міський голова Ренійської громади Ігор Плехов, ні місцева влада, ні Ізмаїльська районна військова адміністрація поки що не можуть знайти порозуміння з цього питання на рівні «Укрзалізниці».