Чорногорський банк надав Прометею ліміт торговельного фінансування на $2,5 млн

Чорногорський Zapad Banka виділив Групі Компаній «Прометей» кредитну лінію на торгове фінансування під контракти з кінцевим покупцем. Кошти підуть на збільшення оборотного капіталу, структурування торгових угод та оптимізацію операційної роботи зерноторгової компанії.

Про це повідомляє пресслужба «Прометея».

«З цим банком у нас давнє партнерство, і вони завжди підтримують нас. Незважаючи на тривалу співпрацю, Zapad Banka, будучи європейським банком, висуває високі вимоги комплаєнсу до нас нарівні з іншими клієнтами. Наприкінці минулого року було проведено успішну кредитну угоду на суму 1,5 млн доларів, після чого банк ухвалив рішення виділити ліміт 2,5 млн доларів на торгове фінансування. Лінія дозволяє ефективніше використовувати фінансування торгових операцій, обертаючи їх кілька разів»,— говорить керівник напрямку торговельного фінансування сектору корпоративних фінансів «Прометея» Роман Ні.

Після здійснення кількох успішних угод у межах виділених $2,5 млн, «Прометей» розраховує на збільшення ліміту торговельного фінансування від європейського партнера.