Елеватори Група АГРОТРЕЙД за сезон прийняли 425 тисяч тонн зерна

Група АГРОТРЕЙД план заготівлі зерна на своїх елеваторах виконала на 87%, загалом всі підприємства прийняли 425 тисяч тонн зерна при можливості одночасного зберігання 570 тис. тонн.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Найбільше елеватори Групи прийняли ранніх зернових, до яких входять пшениця, ріпак, жито, ячмінь та гірчиця. Виконання плану заготівлі цих культур сягнув 115%.

На другому місці олійні культури — елеватори компанії прийняли 82,5% соняшника та сої від запланованого врожаю, а план з заготівлі кукурудзи виконаний на 73%.

Традиційно елеватори Групи АГРОТРЕЙД приймали зерно, як вирощене на власних господарствах, так і від сторонніх поклажодавців.

«У цьому сезоні аграріям довелось подолати неабиякі виклики. На швидкість та спроможність прийняти зерно вплинула як погода, так і енергетична криза. І якщо з першим ми нічого вдіяти не можемо, то другий фактор змогли унеможливити, придбавши потужні генератори на елеватори, де це було особливо актуально. Зрештою, враховуючи всі складнощі, ми задоволені результатами сезону»,— сказав директор виробничо-технічного департаменту Групи АГРОТРЕЙД Костянтин Ворона.